Zamknij

Co się stało z Dorotą Wellman? W trakcie „Dzień Dobry TVN” nagle zniknęła z ekranu

Redakcja
06.02.2018 13:24
Co się stało z Dorotą Wellman? W trakcie „Dzień Dobry TVN” nagle zniknęła z ekranu
fot. ons.pl

W trakcie dzisiejszego programu „Dzień dobry TVN” Dorota Wellman nagle zniknęła z anteny. To zaniepokoiło fanów. Co dzieje się z dziennikarką?

Dzień Dobry TVN. Dorota Wellman zniknęła z programu

Takiej sytuacji w „Dzień Dobry TVN” jeszcze nie było! Tuż po godzinie 10.00 Dorota Wellman opuściła studio nagraniowe „Dzień Dobry TVN”. Marcin Prokop, który od lat prowadzi program wspólnie z dziennikarką, tym razem musiał sam dokończyć prowadzenie programu.

To, że Dorota Wellman opuściła program, nie umknęło oczywiście uwadze widzów, którzy natychmiast zaczęli wypytywać w mediach społecznościowych programu, co stało się z ich ulubioną prezenterką.

Zobacz także

„Czy Pani Dorota już lepiej się czuje? Co się stało że znikła?”, „Gdzie Pani Dorotka?” — dopytują zaniepokojeni widzowie na profilu programu śniadaniowego TVN. Na razie jednak stacja nie wystosowała komunikatu w tej sprawie.

Zaskoczony całą sytuacją Prokop powiedział jedynie telewidzom, że dziennikarka jest niedysponowana i nie wiadomo, czy z powrotem pojawi się przed kamerami.

Niestety, dziennikarka nie pojawiła się na antenie do końca trwania programu. Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowa niedyspozycja i że jedna z najsympatyczniejszych polskich dziennikarek szybko wróci do zdrowia!

Zobacz także

RadioZET.pl/SI