Zamknij

Dzień Dobry TVN. Patricia Kazadi za Magdę Mołek

Redakcja
07.05.2018 13:07
Patricia Kazadi
fot. Instagram

„Dzień Dobry TVN”. Patricia Kazadi zastąpiła na miejscu prowadzącej Magdę Mołek. Czy zostanie na dłużej w porannym paśmie telewizji TVN?

Dzień Dobry TVN. Patricia Kazadi za Magdę Mołek

O tym, że Magda Mołek na jakiś czas pożegna się z „Dzień Dobry TVN”, wiadomo już od jakiegoś czasu — kilka tygodni temu dziennikarka wyjawiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Od razu pojawiło się pytanie, kto zastąpi Magdę Mołek, gdy ta uda się na urlop macierzyński. W mediach pojawiły się informacje, że może być to Agnieszka Szulim albo Ula Chincz, które miały okazję prowadzić już poranne pasma telewizji. Stacja TVN postawiła jednak na debiutantkę. Jak sprawdziła się w tej roli?

Zobacz także

Patricia Kazadi po raz pierwszy pojawiła się w „Dzień Dobry TVN” w zeszłą sobotę. Widzowie od razu zareagowali na tę zmianę na Facebooku stacji. Pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, choć niektórzy fani programu sugerowali, że w miejscu Kazadi powinni pojawić się inni dziennikarze, np. Ula Chincz albo Filip Chajzer.

magda mołek

Czy Patricia Kazadi zwiąże się z „Dzień Dobry TVN” na dłużej? Wiele na to wskazuje. Piosenkarka pojawiła się bowiem w sekcji prowadzących na oficjalnej stronie programu. Być może to właśnie ona zastąpi Magdę Mołek podczas urlopu macierzyńskiego.

RadioZET.pl/SI/Wirtualne Media