Zamknij

Dzień Dobry TVN. Ula Chincz za Magdę Mołek

Redakcja
13.03.2018 13:17
Magda Mołek
fot. Eastnews

Już wiadomo, kto zastąpi Magdę Mołek w „Dzień Dobry TVN". Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami – będzie to Ula Chincz. Dobra decyzja?

Dzień Dobry TVN. Ula Chincz za Magdę Mołek

Jakiś czas temu Magda Mołek zdradziła na Instagramie, że jest w ciąży.

— Chciałam, żebyście dowiedzieli się ode mnie. Nie dzielę się zbyt często swoim prywatnym światem, bo w tym całym codziennym szaleństwie potrzebuję mieć coś tylko dla siebie... Ale nie zamierzam ukrywać się przed Wami ze swoim szczęściem, nawet gdybym chciała, byłoby to już niemożliwe — napisała pod zamieszczoną fotografią, na której widać było spory już brzuszek dziennikarki.

Od razu pojawiły się pytania, kto zastąpi dziennikarkę, gdy ta uda się na urlop macierzyński. Plotkowano, że może być to Agnieszka Woźniak-Starak, a także Ula Chincz. Teraz już wiadomo, że to właśnie Ula Pedantula zastąpi Magdę Mołek.

– Chętnie ją zastąpię, bo każda taka przygoda jest dla mnie wielkim szczęściem i zaszczytem – zapewniła Chincz w rozmowie z „Faktem".

Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy Magda Mołek zdecyduje się zrobić sobie przerwę od pracy. Na razie czuje się dobrze i wygląda doskonale.

Ula Chincz, jedyna córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, od kilku lat związana jest ze stacją TVN. Na koncie ma udział w takich programach jak: „Mali Giganci”, „Dom marzeń” czy „Gwiazdy prywatnie”. Niedługo na antenie TVN Style będzie można oglądać także jej nowy program „Misja ratunkowa”, w którym Ula Chincz ma udzielać porad na temat dbania o dom. Stąd też jej sympatyczny pseudonim „Ula Pedentula”.

RadioZET.pl/SI