Zamknij

"Dzień dobry TVN": Zamiast Magdy Mołek pojawiła się Jolanta Pieńkowska. Skrajne komentarze widzów

Redakcja
23.09.2018 12:55
"Dzień dobry TVN": Zamiast Magdy Mołek pojawiła się Jolanta Pieńkowska. Skrajne komentarze widzów
fot. Instagram:@magda_molek

Fani Magdy Mołek niecierpliwie czekali na jej powrót to śniadaniowego programu TVN. Jednak zamiast niej niespodziewanie pojawiła się Jolanta Pieńkowska. Widzowie nie kryją swojego zdziwienia, a część wręcz ogromnego zawodu. 

"Dzień dobry TVN" to śniadaniowy program stacji TVN, który przyciąga przed ekrany wielu widzów. Mają oni oczywiście swoich ulubionych prowadzących, spośród których szczególną sympatią darzyli Magdę Mołek. Sympatyczna dziennikarka musiała jednak zniknąć z ekranu. W czerwcu 2018 roku po raz drugi została mamą i przebywała na urlopie macierzyńskim. Pojawiła się jednak na tegorocznej prezentacji ramówki TVN i zapowiedziała swój powrót do "Dzień dobry TVN" od nadchodzącego sezonu. Widzowie byli pewni, że zobaczą ją w sobotnim odcinku. 

Joanna Pieńkowska zastąpi Magdę Mołek w "Dzień dobry TVN"?

Dużym zaskoczeniem był fakt, że na ekranie zamiast Magdy Mołek pojawiła się Jolanta Pieńkowska. Prezenterka co prawda zastępowała Mołek podczas jej nieobecności, ale powrót Magdy był dla fanów oczywisty. Nie wiadomo również, co spowodowało tę zmianę. Widzowie nie kryli nie tylko swojego zdziwienia, ale również zawodu. Pojawiły się komentarze krytycznie oceniające pojawienie się Pieńkowskiej.

- Ja się pytam, co Pieńkowska robi znowu w tym programie?

- Znowu Pieńkowska?

Grzmiali na profilu "Dzień dobry TVN" na Facebooku internauci. Pojawiły się jednak głosy osób, które kibicują właśnie Jolancie Pieńkowskiej.

- Super że jest Pani Jola. Uwielbiam ją i pozdrawiam.

- Nie poznałam Pani Jolanty! Twarz 20-latki.

Według Marcina Mellera, jednego z prowadzących "Dzień dobry TVN", nie może być mowy o stałym zastępstwie. Magda Mołek ma pojawić się na ekranach na początku października. 

RadioZET.pl/MF