Zamknij

Dziewczyny z Dubaju: Doda pokazała gorącą scenę z Olgą Kalicką i Kasią Sawczuk [FOTO]

05.08.2020 18:31
Doda na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju"
fot. Instagram:@dodaqueen

"Dziewczyny z Dubaju" to film Dody o seksaferze dubajskiej z udziałem polskich modelek i celebrytek. Pierwsze zdjęcia można zobaczyć na Instagramie. Doda pokazała scenę z Olgą Kalicką i Kasią Sawczuk. 

"Dziewczyny z Dubaju" to film kręcony przez Dodę i Marię Sadowską zainspirowany głośną seksaferą, która kilka lat temu wstrząsnęła polskim show-biznesem. Znana jest już data premiery "Dziewczyn z Dubaju" oraz obsada aktorska. Od kilku tygodni Doda ujawnia kolejne gwiazdy z Włoch, które wcielą się w główne role męskie i publikuje zdjęcia z planu. Na Instagram trafiła właśnie gorąca scena z udziałem Olgi Kalickiej, Katarzyny Sawczuk i Pauliny Gałązki. 

Film "Dziewczyny z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej ukazuje kulisy kontrowersyjnego procederu, w który zamieszane były popularne modelki z Instagrama, finalistki konkursów piękności i celebrytki z warszawskich salonów. Dziewczyny świadczyły usługi seksualne bogatym biznesmenom i arabskim książętom w zamian za pieniądze i luksusowe prezenty. Doda, która jest producentka filmu, liczy na kasowy sukces na miarę ekranizacji "365 dni" Blanki Lipińskiej. W tym celu zaangażowała plejadę polskich gwiazd na czele z Janem Englertem i Katarzyną Figurą oraz włoskich aktorów, któryz mają szansę powtórzyć sukces Michele Morrone, czyli boskiego Massima z "365 dni". 

Dziewczyny z Dubaju: kolejny Włoch w filmie Dody. Oto przystojny Luca Molinari [WIDEO]

Dziewczyny z Dubaju: Doda opublikowała scenę z Olgą Kalicką i Kasią Sawczuk 

Doda pokazała nowe zdjęcie z planu "Dziewczyn z Dubaju". Zrobiła to na prośbę męskiej części fanów, którzy prosili o fotosy z głównymi bohaterkami. 

Męska grupa fanów filmu prosi mnie o zdjęcia z planu, gdzie będzie w końcu widać damską część obsady. Jako poważna producentka wybrałam dwa, które najlepiej odzwierciedlają patos, estymę i powagę sytuacji, jak również dramat postaci. Na długo zapamiętacie to trio - napisała, przedstawiając piękne aktorki.

Na zdjęciu widzimy Olgę Kalicką, Kasię Sawczuk i Paulinę Gałązkę w seksownych strojach na imprezie. Dziewczyny swawolą na całego - śmieją się, przytulają i eksponują swoje wdzięki. To jednak tylko przedsmak tego, co zobaczymy w kinie. Fani już nie mogą się doczekać. 

Boże, jak ja czekam na ten film! - komentują zachwyceni internauci. 

Zapowiada się petarda! 

Super, że w obsadzie głównych ról będą w końcu nowe, świeże twarze, a nie na okrągło jedne i te same aktoreczki. Chętnie wybiorę się do kina na ten film!

Wróżycie hit? 

"365 dni" skrytykowany przez serwis Variety: "To historia pustej idiotki"

Posłuchaj podcastu