Zamknij

Dziewczyny z Dubaju: Doda pokazała odtwórcę głównej roli męskiej. To przystojny Włoch

26.06.2020 21:16
Doda i Maria Sadowska na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju"
fot. Instagram:@dodaqueen

Doda przedstawiła aktora, który wcieli się w główną rolę męską w filmie "Dziewczyny z Dubaju". Podobnie jak Blanka Lipińska sięgnęła po przystojnego Włocha. Kim jest Giulio Berruti i czy ma szansę zawładną sercami Polek  jak Michele Morrone? 

Doda rozpoczęła zdjęcia do filmu "Dziewczyny z Dubaju" o słynnej seksaferze z udziałem polskich modelek. Niedawno gwiazda zdradziła najważniejsze nazwiska z obsady i datę premiery "Dziewczyn z Dubaju". Na krześle reżyserskim zasiadła znana z "The Voice of Poland" Maria Sadowska, reżyserka "Sztuka kochania", "Dnia Kobiet" i "Demakijażu". Za scenariusz odpowiada Mitja Okorn, twórca takich hitów jak "Listy do M." i "Planeta Singli". 

"Dziewczyny z Dubaju" mają szanse stać się kasowym hitem. Rabczewskiej udało się zaangażować plejadę gwiazd młodego pokolenia oraz trzy wielkie nazwiska: Katarzynę Figurę, Jana Englerta i Beatę Ścibakównę. Realizacja ma się odbyć z rozmachem. Zdjęcia kręcone są w luksusowych miejscach w kraju i za granica, w tym w słynnych enklawach światowego jet setu - Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju 

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach "Dziewczyny z Dubaju" zdemaskują hipokryzję polskiego show-biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. afery dubajskiej, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu - zapowiada Doda.

Doda pokazała zdjęcia z planu "Dziewczyn z Dubaju". Fani: "Oscar murowany" [FOTO]

Dziewczyny z Dubaju: Włoch Giulio Berruti zagra główną rolę męską w filmie Dody

Film "Dziewczyny z Dubaju" z racji kontrowersyjnego tematu z pewnością przyciągnie do kin tłumy, podobnie jak niedawno "365 dni" na podstawie erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Odniesienia do perwersyjnego seksu i zagraniczne plenery to niejedyne podobieństwa obu produkcji. Doda również postanowiła ściągnąć do filmu włoskiego aktora. W głównej roli męskiej wystąpi przystojny Giulio Berruti.

Przedstawiam wam odtwórcę głównej roli męskiej. Wkrótce pokaże wam innych aktorów, którzy złamią serce niejednej Polki! - napisała Doda. 

Pierwsze reakcje fanek zdradzają, że atrakcyjny Włoch ma szansę zrobić furorę jak Michele Morrone, czyli filmowy Massimo z "365 dniach".

Ale sztos! Giulio z "Piekła Gabriela"!

Bardzo dobry wybór. Czuje, że z tym aktorem film odniesie sukces, a Polki oszaleją! 

Przy takim aktorze to dla niektórych film nie będzie przestrogą, tylko pokusą. Dopiero zaczną latać do Dubaju - piszą zachwycone internautki. 

Kim jest Giulio Berruti z filmu "Dziewczyny z Dubaju"?

Giulio Berruti to włoski aktor telewizyjny i filmowy. Urodził się w Rzymie i ma 35 lat. Zanim zainteresował się aktorstwem, studiował  stomatologię. Jest wykwalifikowanym ortodontą. Swoją karierę rozpoczął od epizodu w filmie "Lizzie McGuire", ale przełom w jego karierze nastąpił w 2007 roku, gdy wcielił się w markiza Adnrei Van Neckera w serialu "Córka Elisy - powrót do Rivombrosy". Popularność przyniosła mu tytułowa rola w filmie "Piekło Gabriela" na podstawie bestsellerowego romansu Sylvaina Reynarda. Atrakcyjny Włoch jest również modelem i producentem filmowym. W przeszłości był zaręczony z aktorką Anną Safroncik, ale związek się rozpadł. Obecnie Berruti jest singlem. 

Posłuchaj podcastu