Zamknij

Dziewczyny z Dubaju: Doda pokazała włoskich aktorów. Michelle Morone zdeklasowany? [FOTO]

29.07.2020 10:08
Doda pokazała włoskich aktorów "Dziewczyn z Dubaju"
fot. PIOTR ZAJAC/REPORTER/ EAST NEWS

Doda pochwaliła się kolejnym zdjęciem promującym film "Dziewczyny z Dubaju". Piosenkarka pokazała przystojnych włoskich aktorów, którzy wcielą się w arabskich książąt, z którym usługi seksualne miały świadczyć polskie modelki. Jeden z aktorów ma szansę podbić serca polskich fanek, podobnie jak Michelle Morone z "365 dni".

Doda czyli Dorota Rabczewska to kontrowersyjna piosenkarka, która ogromną popularność zawdzięcza nie tylko wokalnemu talentowi, ale też specyficznemu stylowi i sposobowi bycia. Gwiazda nie stroni od kontrowersyjnych wypowiedzi, jest bezpośrednia, a jej odważne, często mocno eksponujące stylizacje stały się jej znakiem rozpoznawczym. Ponadto Doda znana jest z pracowistości i nieustannego poszukiwania nowych wyzwań. Poza działalnością muzyczną piosenkarka postanowiła rozwijać się w branży filmowej jako producentka. Jej najnowszy film od miesięcy cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a podjęty przez Rabczewską temat wzbudza niemałe kontrowersje.

"Dziewczyny z Dubaju" to film, który ma opowiedzieć o słynnej aferze z udziałem polskich modelek. Miały one świadczyć usługi seksualne dla bogatych arabskich książąt. Zdaniem Doroty obraz rzuci nowe światło na historię luksusowych prostytutek. W fotelu reżysera niespodziewanie zasiadła Maria Sadowska, na ekranie zobaczymy śmietankę polskich aktorów, między innymi Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Olgę Kalicką czy Józefa Pawłowskiego. W obsadzie nie zabraknie jednak zagranicznych nazwisk. W rolę bogatych arabskich książąt wcielą się aktorzy z Włoch. Doda pochwaliła się zdjęciami przystojniaków, którzy mają szansę podbić serca polskich fanek podobnie jak Michelle Morone z "365 dni".

 Zakonnik pobłogosławił plan filmu Dody "Dziewczyny z Dubaju"

Dziewczyny z Dubaju: Doda pokazała przystojnych włoskich aktorów. Zagrają arabskich książąt

Doda przedstawiła włoskich aktorów, którzy wystąpią w "Dziewczynach z Dubaju". Luca Molinari, Andrea Preti, Giulio Berruti i Iacopo Ricciotii mają szansę podbić serca polskich fanek. Wysportowani i przystojni mężczyźni przywodzą na myśl Michelle'a Morone z ekranizacji powieści "365 dni" Bautorstwa Blanki Lipińskiej. Sama Doda nie ukrywa, że celowo umieściła w produkcji panów, którzy mogą się podobać.

- Film będzie cieszył oko nie tylko mężczyzn, jak to było zazwyczaj w polskim kinie, lecz także kobiet! - cieszy się Rabczewska.

Szczególnie dobrze na planie miał odnaleźć się Iacopo Ricciotti.

- Ze wszystkimi złapał świetny kontakt, potrafi rozładować każdą atmosferę i ekipa go uwielbia - zdradza Doda.

Kto wie, może gwiazdorzy "Dziewczyn z Dubaju" zyskają w Polsce grono oddanych fanów.