Zamknij

Dziewczyny z Dubaju: Doda pokazała kolejne zdjęcie z planu. Zachwyca się jedną aktorską parą [FOTO]

10.07.2020 13:07
Doda
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"Dziewczyny z Dubaju" to film w reżyserii Marii Sadowskiej, którego producentką jest Doda. Rabczewska pokazała kolejne zdjęcie z planu. Pozuje na nim z wybitnymi postaciami polskiego kina i nie kryje zachwytu.

Dziewczyny z Dubaju: Doda pokazała kolejne zdjęcie z planu. Tym razem Rabczewska zachwyca się parą popularnych aktorów. Mowa o Janie Elgercie i Beacie Ścibakównie. Internauci są zachwyceni, uważając, że aktorska para wiele wniesie do filmu. O czym będzie opowiadać film "Dziewczyny z Dubaju" w reżyserii Marii Sadowskiej i kiedy możemy się spodziewać premiery?

Zobacz także: TOP 5 najlepszych filmów z Julią Roberts. Te tytuły warto zobaczyć [LISTA]

Dziewczyny z Dubaju: Doda pozuje z Janem Elgertem i Beatą Ścibakówną na zdjęciu z planu

Doda jest niezwykle dumna z prac na planie "Dziewczyny z Dubaju". Wokalistka chętnie dzieli się zdjęciami z aktorami, których zobaczymy w produkcji. Tym razem udostępniła fotografię z Barbarą Ścibakówną i Janem Elgertem. Rabczewska jest zadowolona z tego, że takie legendy kina biorą udział w jej projekcie. 

To ogromny zaszczyt produkować film z tak zacną obsadą. Jedni z najlepszych polskich aktorów dziś wkroczyli na plan - napisała.

Internauci są zachwyceni obsadą "Dziewczyn z Dubaju".

Obsada na najwyższym poziomie - można przeczytać w komentarzach na profilu na Instagramie Dody.

O czym będzie opowiadał film "Dziewczyny z Dubaju"? To historia na podstawie reportażu Piotra Krysiaka. Autor szczegółowo przedstawił losy Polek, które świadczył usługi seksualne na Bliskim Wschodzie. Wśród nich znalazły się modelki i celebrytyki.

Nie podano dokładnej daty premiery filmu "Dziewczyny z Dubaju", ale wstępnie mówi się o tym, że film pojawi się w kinach w styczniu 2021 roku.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także: Michele Morrone zdradził, że powstanie druga część "365 dni" 

RadioZET.pl/Plotek.pl