Zamknij

Dziewczyny z Dubaju: kolejny Włoch w filmie Dody. Oto przystojny Luca Molinari [WIDEO]

17.07.2020 15:32
Doda na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju"
fot. Instagram:@dodaqueen

Doda zaprezentowała kolejnego zagranicznego aktora, który zagra w filmie "Dziewczyny z Dubaju". Luca Molinari wcieli się w jedną z ról. To drugi po Giulio Berrutim aktor z Włoch biorący udział w produkcji reżyserowanej przez Marię Sadowską. 

Doda kręci film "Dziewczyny z Dubaju" o słynnej seksaferze z udziałem polskich modelek. Wokalistka przedstawiła już najważniejsze nazwiska z obsady i zdradziła datę premiery "Dziewczyn z Dubaju". Reżyseruje znana z "The Voice of Poland" Maria Sadowska. Za scenariusz odpowiada Mitja Okorn, twórca takich hitów jak "Listy do M." i "Planeta Singli". Doda zajęła się produkcją. 

Film "Dziewczyny z Dubaju" ma szansę odnieść podobny sukces jak "365 dni" na podstawie erotycznej powieści Blanki Lipińskiej. Doda przedstawi bowiem kulisy kontrowersyjnego procederu, w który zamieszane były popularne modelki z Instagrama, finalistki konkursów piękności i celebrytki z warszawskich salonów. Dziewczyny świadczyły usługi seksualne bogatym biznesmenom i arabskim książętom w zamian za pieniądze i luksusowe prezenty. Doda postanowiła pójść w ślady Blanki Lipińskiej i zaangażować do produkcji włoskich aktorów. W głównej roli męskiej wystąpi przystojny Giulio Berruti, któremu już wróży się sukces, jaki osiągnął w Polsce Michele Morrone

"365 dni" skrytykowany przez serwis Variety: "To historia pustej idiotki"

Dziewczyny z Dubaju: Włoch Luca Molinari zagra w filmie Dody 

Obsada "Dziewczyn z Dubaju" zaczyna powiększać się o kolejne nazwiska. Ostatnio do ekipy dołączyła finalistka "Top Model", Sandra Dorsz. Doda zaangażowała także kolejnego aktora z Włocha. Jest nim Luca Molinari

Kochani, dziś mija równo miesiąc od kiedy jestem na planie filmowym i każdego dnia ostro pracuję jako producent. Z tej okazji niespodzianka dla was. Przedstawiam wam kolejnego aktora z naszej zagranicznej obsady. Niezwykle utalentowany, wspaniały aktor Luca Molinari. Możecie mi wierzyć lub nie, ale Luca nie zna kompletnie polskiego, lecz chciał nagrać to specjalnie dla was. Awwww! - zaanonsowała gwiazdora Doda. 

Kim jest Luca Molinari grający w filmie "Dziewczyny z Dubaju"?

Luca Molinari to włoski aktor filmowy i telewizyjny. Przyszedł na świat w 1991 roku w miejscowości Wetzikon w Szwajcarii. Jego kariera zaczęła się w 2016 roku epizodyczna rolą w "Mob Handed". Później można go było zobaczyć w takich produkcjach jak: "De Void", "Le Grida del Silenzio", "The Lady from the Sea" i popularnym serialu "Don Matteo". Molinari udziela się także jako aktor reklamowy, lektor i model. Mówi aż w pięciu językach - włoskim, nienieckim, angielskim, hiszpańskim i francuskim. W wolnych chwilach uprawia sport - uwielbia piłkę nożną, tenisa stołowego i boks. Luca Molinari ma 29 lat, 184 cm wzrostu i waży 79 kg.