Zamknij

Dziewczyny z Dubaju: obsada ujawniona. Kto zagra w filmie Dody i kiedy premiera?

10.06.2020 13:54
Doda przedstawiła obsadę filmu "Dziewczyny z Dubaju"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Obsada filmu "Dziewczyny z Dubaju" poznana. Doda przedstawiła aktorów, którzy zagrają w produkcji o słynnej aferze dubajskiej i zdradziła datę premiery. Film reżyseruje znana z "The Voice of Poland" Maria Sadowska. Kto zagra w filmie Dody? 

"Dziewczyny z Dubaju" to film produkowany przez Dodę i jej męża Emila Stępnia, nawiązujący do głośnej afery dubajskiej sprzed kilku lat. Wokalistka zainspirowała się książką o tym samym tytule autorstwa Piotra Krysiaka. Reżyserką filmu została Maria Sadowska, piosenkarka, producentka i była jurorka "The Voice of Poland". Obsada "Dziewczyn z Dubaju" oraz data premiery zostały już oficjalnie ogłoszone w sieci. W filmie Dody wystąpi plejada młodych aktorów, ale nie zabraknie także gwiazd dużego formatu. 

Doda i Sadowska pokażą w filmie kulisy seksafery dubajskiej, która wstrząsnęła polskim show-biznesem w 2015 roku. Wówczas wyszło na jaw, że polskie modelki i celebrytki znane z Instagrama i tzw. salonów brały udział w zorganizowanych wyjazdach za granicę, gdzie uprawiały seks za pieniądze i luksusowe prezenty. Dziewczyny towarzyszyły arabskim szejkom podczas wakacji na jachtach i imprez hotelowych oraz brały udział w orgiach seksualnych. Za spełnianie erotycznych zachcianek bogatych klientów miały zarabiać spore sumy. Procederem kierowały znane osoby, m.in. zwyciężczyni konkursu piękności Miss Polonia, aktorka z filmu "Sfora", uczestniczka programu "Top Model" czy dziewczyna popularnego aktora serialowego. Część z nich otrzymała prawomocne wyroki za sutenerstwo. 

Doda pokazała zdjęcia z planu "Dziewczyn z Dubaju". Fani: "Oscar murowany" [FOTO]

Dziewczyny z Dubaju - obsada, data premiery. Kto wystąpi w filmie Dody?

Film o "dubajkach", z racji kontrowersyjnego tematu, ma szansę przyciągnąć do kin rzesze widzów. Na pewno Rabczewska zadba o to, by produkcja nie przeszła bez echa. Już teraz gwiazda elektryzuje fanów szczegółami swojego dzieła. Premiera "Dziewczyn z Dubaju" zaplanowana jest na 22 stycznia 2021 roku. W obsadzie pojawiły się gwiazdy młodego pokolenia m.in. Paulina Gałązka, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk i Józef Pawłowski. Zobaczymy również tuzów aktorstwa: Katarzynę Figurę, Jana Englerta i Beatę Ścibakównę. 

Nadchodzi film petarda! Oparte na prawdziwych wydarzeniach "Dziewczyny z Dubaju" zdemaskują hipokryzję polskiego show-biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. afery dubajskiej, w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu - anonsuje na Instagramie Doda. 

Reżyserią "Dziewczyn z Dubaju" zajęła się Maria Sadowska. Była jurorka "The Voice of Poland", oprócz muzyki, tworzy filmy i teledyski. Na swoim koncie ma kilka udanych produkcji, m.in. "Sztukę kochania", "Dzień Kobiet" czy "Demakijaż". Za scenariusz odpowiada Mitja Okorn, twórca takich hitów jak "Listy do M." i "Planeta Singli". Zdjęcia ruszają 16 czerwca. 

Niespotykanego rozmachu i realizmu dodadzą zdjęcia, które będą kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach: w Cannes, Nicei, Courchevel i Dubaju - czytamy na Instagramie Rabczewskiej. 

Doda podkreśla, że chce nakręcić film skłaniający do refleksji. 

Moją misją jest robienie filmów z morałem. Zadaniem „Dubajek” jest, by młode dziewczyny poczuły dumę i satysfakcję ze swoich ambicji, ciężkiej pracy i niechodzenia na skróty. Aby sztuczny blichtr niektórych
celebrytek nie był wzorem do naśladowania i powodem do zazdrości. W tej historii za każdą kupioną firmową torebką kryje się sprzedaż moralności i siebie. Nie zapomniałam jednak o drugiej stronie medalu.
Film pokaże również hipokryzję klientów z Polski, którzy do dnia dzisiejszego cieszą się z nienagannego medialnego wizerunku mężów i ojców - zdradza Doda. 

Posłuchaj podcastu