Zamknij

Dziewczyny z Dubaju: wiemy, kto zagra w nowym filmie Marii Sadowskiej

04.06.2020 14:23
Maria Sadowska wiemy kto wystąpi w jej filmie Dziewczyny z Dubaju
fot. East News/Kamil

"Dziewczyny z Dubaju" to zapowiadany od miesięcy film Marii Sadowskiej. Scenariusz powstał na podstawie książki Piotra Krysiaka. Poznaliśmy już obsadę. Kogo zobaczymy w produkcji? Zdradzamy poniżej.

Dziewczyny z Dubaju: wiemy, kto zagra w nowym filmie Marii Sadowskiej. Do tej pory znaliśmy producentów - są to Dorota Doda Rabczewska i jej mąż Emil Stępień. Teraz ujawniono część obsady. Przypominamy, że film jest oparty na książce o tym samym tytule autorstwa Piotra Krysiaka. Jest to opowieść Polkach, które świadczył usługi seksualne na Bliskim Wschodzie.

Poniżej zdradzamy, kogo zobaczymy w filmie "Dziewczyny z Dubaju". 

Zobacz także:  Co w telewizji w czwartek? Polecamy najciekawsze filmy [PROGRAM TV 4.06]

Dziewczyny z Dubaju: wiemy, kto zagra w nowym filmie Marii Sadowskiej

Maria Sadowska ma na swoim koncie między innymi ceniony i lubiany obraz "Sztuka Kochania" o Michalinie Wisłockiej. Już niedługo w kinach pojawi się jej nowy projekt, który powstaje we współpracy znaną piosenkarką, Dorotą Rabczewską

"Dziewczyny z Dubaju" to historia o modelkach i celebrytkach, które świadczyły usługi seksualne w Dubaju. Autorem scenariusza jest Mitja Okorn. Jak donosi wprost.pl - zdjęcia mają się rozpocząć już niedługo. Część z nich powstanie na południu Europy, inne w Dubaju. Start prac na planie filmowym został opóźniony przez pandemię koronawirusa. 

W główne bohaterki w filmie wcielą się gwiazdy młodego pokolenia kina: Olga Kalicka, Anna Karczarczyk, Katarzyna Sawczuk i Paulina Gałązka. Plotek.pl dotarł do osób powiązanych z produkcją i nieoficjalnie mówi się, że w filmie pojawi się także Grażyna Szapołowska, Bogusław Linda i Kinga Preis.

Data premiery filmu "Dziewczyny z Dubaju" nie jest na razie znana.

Zobacz także:  Netflix: film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" już na platformie 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Wprost.pl