Zamknij

Dziwne zachowanie Roberta Gonery na prezentacji ramówki TVN. „Brawo bufetowa”

Redakcja
25.01.2019 13:57
Dziwne zachowanie Roberta Gonery na prezentacji ramówki TVN. „Brawo bufetowa”
fot. Instagram:@sci24.pl

Na prezentacji najnowszej ramówki TVN pojawił się między innymi Robert Gonera, który niedawno dołączył do obsady „Na Wspólnej”. Zachowanie aktora wielu osobom wydało się bardzo dziwne.

Robert Gonera to popularny aktor teatralny i filmowy. Na swoim koncie ma dziesiątki świetnych kreacji, widzowie mogli podziwiać jego talent między innymi w „Samowolce” oraz „Długu”, za występ w którym otrzymał nagrodę Orła za najlepszą rolę męską. Ma na swoim koncie także występy w serialach, między innymi w „Pierwszej miłości”, „Koronie królów” czy „Belfrze”. W 2018 roku Gonera dołączył do obsady „Na Wspólnej”, gdzie wciela się w Wiktora Strzeleckiego. Pojawił się więc także na prezentacji nowej ramówki TVN. Jego zachowania wzbudziło kontrowersje. 

ZOBACZ TEŻ: Gwiazda "Na Wspólnej" odchodzi z serialu po 16 latach

Robert Gonera Korona Królów
fot. Instagram:@koronakrolowtvp

Dziwne zachowanie Roberta Gonery

Jak informuje Wirtualna Polska, Gonera usiadł w strefie dla gwiazd bez pozowania na ściance, zanim jeszcze na scenie pojawili się prowadzący prezentację Magda Mołek i Michał Prokop. Poproszony o przeniesienie się do sektora zajmowanego przez obsadę „Na Wspólnej” miał odpowiedzieć.

– Ja nic nie muszę, proszę pani. Wypełniłem warunki kontraktu.

Następnie aktor miał usiąść na podłodze w strefie przeznaczonej dla mediów. Wirtualna Polska informuje także, że podczas prezentacji aktor zachowywał się niestosownie. Stale komentował to, co działo się na scenie, gwizdał i nagrywał siebie oraz kolegów i koleżanki z planu aparatem z włączonym dźwiękiem. Jednocześnie odmawiał, gdy proponowali mu, żeby się do nich przysiadł. Dopiero podczas prezentacji „Na Wspólnej” zerwał się i podbiegł do pozostałych aktorów. Gdy na scenę zaproszono Magdę Gessler, miał krzyczeć „brawo bufetowa”, a potknięcie Doroty Wellman skomentować słowami „uważaj babciu”.

ZOBACZ: Polski aktor zagrał w "Grze o Tron". Teraz dostanie angaż do "Gwiezdnych Wojen"?

Nie wiadomo, czy Gonera tak bardzo zestresował się nowym zawodowym wyzwaniem, czy po prostu miał gorszy dzień. Jedno jest pewne, z pewnością skupił na sobie uwagę wszystkich zebranych.

RadioZET.pl/wp.pl/MF