Zamknij

Ed Helms będzie miał dziecko z surogatką. Zobacz zwiastun "Together Together"

Natalia Hluzow
01.04.2021 12:30
Together Together
fot. materiały prasowe Bleecker Street

Ed Helms został gwiazdą słodko-gorzkiej komedii o mężczyźnie oczekującym dziecka, które ma mu urodzić surogatka. Na ekranie partneruje mu Patti Harrison. Zobacz zwiastun "Together Together".

Ed Helms ma szansę nieco odświeżyć swój wizerunek, który wypromował w serialu "The Office" czy serii "Kac Vegas". Jego nowa rola w niezależnej, kameralnej komedii "Together Together" zdecydowanie przekracza jego dotychczasowe emploi, dając Helmsowi pole do stworzenia nie tylko zabawnej, ale i przejmującej postaci.

"Together Together": Ed Helms i Patti Harrison w wyjątkowej komedii [ZWIASTUN]

W "Together Together" Ed Helms wciela się w rolę Matta, czterdziestoparoletniego mężczyzny, który zatrudnia młodą samotniczkę Annę (Patti Harrison), by urodziła mu dziecko. Dwójkę zupełnie obcych sobie ludzi zaczyna łączyć specyficzna więź. Ich wyjątkowa relacja sprawi, że będą musieli na nowo zdefiniować pojęcia związku, zobowiązania, a nawet miłości.

Choć pokazany na festiwalu w Sundance w 2021 roku film należy do gatunku komedii, jest to komedia znacząco inna niż te, w jakich dotychczas mogliśmy oglądać gwiazdora "The Office". Zdecydowanie bliżej jej do produkcji takich jak "500 dni miłości" czy "Adam" z 2009 roku, niż do "Kac Vegas", "Millerów" czy "Berka". "Together Together" to ciepły, zabawny i wzruszający film, w którym Helms i Harrison tworzą bardzo dobraną parę na ekranie, jednocześnie doskonale oddając platoniczny charakter ich związku. Zwiastun tej produkcji prezentujemy poniżej. 

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Together Together": Obsada i twórcy

W komedii "Together Together" poza parą głównych bohaterów wystąpili m.in. Tig Notato, Julio Torres, Anna KonkleTimm SharpEvan JonigkeitRosalind ChaoGreta TitelmanNora DunnFred Melamed oraz Sufe Bradshaw.

Za scenariusz i reżyserię odpowiada Nikole Beckwith, niezależna twórczyni, która ma na swoim koncie takie dzieła jak "Sztokholm w Pensylwanii" z Saoirse Ronan czy "Trzy pokolenia" z udziałem Elle Fanning, Naomi Watts i Susan Sarandon. Producentami są Anthony BrandonisioDaniela Taplin Lundberg i Tim Headington. Dystrybucją zajmuje się firma Bleecker Street.

"Together Together" - kiedy premiera?

Film z Edem Helmsem i Patti Harrison w rolach głównych miał swoją światową premierę na tegorocznym festiwalu w Sundance. Do kin trafi 23 kwietnia 2021, zaś na platformy streamingowe - 11 maja 2021. Data premiery "Together Together" w Polsce nie została jeszcze ogłoszona.

RadioZET.pl/Collider

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.