Zamknij

Edyta Górniak w „Agencie” może liczyć na specjalne traktowanie? Dla niej nagięto zasady

Redakcja
27.11.2018 14:29
Edta Górniak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Edyta Górniak będzie jedną z najbardziej znanych gwiazd nadchodzącej edycji programu „Agent: Gwiazdy”. Okazuje się, że aby wokalistkę przekonać do udziału, twórcy programu zgodzili się nagiąć pewne zasady.

Nowa seria programu „Agent: Gwiazdy” zapowiada się wyśmienicie. Wśród uczestników znajdą się m.in. Andrzej Gołota oraz Edyta Górniak. Przekonanie piosenkarki do udziału w programie nie było łatwe. Górniak dostać ma za udział niebagatelną sumę 400 tysięcy złotych i – co ciekawe – pojawiły się plotki, że realizatorzy programu specjalnie dla Edyty zdecydowali się nagiąć zasady panujące na planie „Agenta”.

Edyta Górniak specjalnie traktowana w „Agencie”?

Nie jest tajemnicą, że Edyta Górniak ma bardzo napięty kalendarz. W planach jest trasa koncertowa, a udział w programie byłoby ciężko pogodzić z koncertowaniem. Jak informuje serwis WP, TVN zdecydował się dla Górniak zrobić wyjątek i zezwolić jej na podróżowanie do kraju w trakcie realizacji kolejnych odcinków „Agenta”.

„Producent programu tym razem zrobił wyjątek i dostosował się do terminów trasy Edyty. Artystka od dawna ma zaplanowany ciąg koncertów, a »Agent« to program, który nagrywany jest dosyć długo. Trzeba było więc pogodzić grafik gwiazdy z jej zobowiązaniami na planie show TVN” – WP cytuje swoje tajemnicze źródło.

Podobno ma to być najbardziej emocjonująca seria „Agenta”. Przypomnijmy, że zostanie ona zrealizowana na Wyspach Kanaryjskich.

RadioZET.pl/WP/SA