Zamknij

Edyta Górniak w show „Agent: Gwiazdy”!

Redakcja
19.11.2018 14:51
Edyta Górniak
fot. Instagram

Edyta Górniak znalazła się wśród uczestników show „Agent: Gwiazdy”! Zdjęcia do programu już się rozpoczęły na hiszpańskiej Fuerteventurze. To będzie hitowy sezon programu?

„Agent: Gwiazdy 4” zapowiada się naprawdę ciekawym sezonem tego show z uczestnikami, jakich chyba nikt się nie spodziewał. Niedawno ogłoszono, że w programie pojawi się Andrzej Gołota, teraz kolejna niespodzianka: Edyta Górniak. Jak poinformował magazyn „Party”, piosenkarka zgodziła się na udział w show TVN, do którego zdjęcia już ruszyły. Program kręcony jest na Wyspach Kanaryjskich, a dokładniej mówiąc, na Fuerteventurze.

Edyta Górniak w show „Agent: Gwiazdy 4”

Uczestnictwo Edyty Górniak w „Agencie” będzie z pewnością nie lada gratką dla wszystkich fanów gwiazdy. Można się spodziewać sporej oglądalności – zwłaszcza że wśród już ogłoszonych uczestników programu są także m.in. wspomniany już bokser Andrzej Gołota, piosenkarka i kompozytorka Maria Sadowska, podróżnik Aleksander Doba (który zrezygnował z mandatu radnego – prawdopodobnie specjalnie, by wystąpić w programie), Viola Kołakowska, Rafał Jonkisz oraz Angelika Mucha (LittleMonster96).

„Agent: Gwiazdy 4” – kiedy w TVN?

4

Program, który znów poprowadzi Kinga Rusin, już powstaje i prawdopodobnie pojawi się we wiosennej ramówce stacji. Przygotowania do serii trwały wiele tygodni, o czym pisała na Instagramie prowadząca show:

„Pełną parą ruszyły przygotowania do Agent-Gwiazdy 4! Ależ będą »czelendże«! Cóż to teraz będą za emocje!” – informowała Rusin.

Czekamy na ogłoszenie pełnej listy uczestników.

RadioZET.pl/SA