Zamknij

Edyta Górniak spotkała się z instruktorem poza kamerami. Między nimi zaiskrzyło?

Patrycja Chudolińska
12.12.2019 12:58
Edyta Górniak
fot. Instagram/edytagorniak

Edyta Górniak po raz kolejny podeszła do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. W programie "My Way" zdradziła, kto był jej największym sojusznikiem w nauce.

Edyta Górniak podeszła do egzaminu

Edyta Górniak dokłada wszelkich starań, by w końcu móc legalnie prowadzić samochód. W ostatnim odcinku "My Way" obserwowaliśmy jej starania przed egzaminem teoretycznym. Choć zadanie nie było dla niej łatwe, piosenkarka za trzecim razem pomyślnie zdała test.

- Bardzo siebie rozczarowałam i źle się z tym czułam - opowiadała po pierwszych nieudanych próbach.

Ogromnym wsparciem dla gwiazdy okazali się instruktorzy, którzy czekali przed salą i trzymali za nią kciuki. Inny rodzaj pomocy zaoferował jej ulubiony instruktor Dawid.

Edyta Górniak i instruktor Dawid

Piosenkarka zdradziła, że największą pomocą okazał się dla niej Dawid. Już od pierwszego odcinka Edyta i jej instruktor wydawali się sobie bardzo bliscy. Widzowie spekulują, że zaczyna ich łączyć coś więcej. Prywatne lekcje poza kamerami tylko pogłębiają te plotki.

- Zaszyłam się na kilka dni z Dawidem. Wybrałam takie miejsce, które znam od kilkunastu lat. Cichutkie, spokojne, schowane, może niezupełnie odcięte od cywilizacji, ale bardzo dyskretne - zdradziła Górniak w programie.

Dawid również nie ukrywa, że spędzał z nią całe dnie na nauce.

- Przez trzy dni uczyłem panią Edytę poza kamerami. Rano jak usiedliśmy do testów, to wieczorem dopiero kładła się spać. Praktycznie cały czas poświęciliśmy, żeby te testy rozwiązywać - powiedział.

Myślicie, że między Edytą i Dawidem naprawdę iskrzy?

RadioZET.pl/PCh