Zamknij

Edyta Herbuś w Polsacie. Została jurorką nowego show

Redakcja
10.07.2018 11:15
Edyta Herbuś w Polsacie. Została jurorką nowego show
fot. EAST NEWS

Edyta Herbuś to niezwykle utalentowana tancerka, która odnalazła się także jako aktorka. Teraz zasiądzie w fotelu jurorki w nowym tanecznym show. Format wprost ze Stanów zjednoczonych pojawi się na ekranach telewizorów już jesienią.

Edytę Herbuś mogliśmy ostatnio kojarzyć jako aktorkę i celebrytkę. Wciela się między innymi w Sylwię Konecką w „Pierwszej Miłości”, do 2017 roku znajdowała się również w obsadzie „Klanu”. Jednak Edyta to przede wszystkim niezwykle utalentowana tancerka. Posiada międzynarodową mistrzowską klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich. Z powodzeniem występowała również na konkursach tanecznych. Jest finalistką Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym i trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych. Popularność zyskała jednak występami w telewizyjnym show „Taniec z Gwiazdami”, gdzie partnerowała Marcinowi Mroczkowi. Teraz historia programów tanecznych zatoczyła dla niej koło.

Herbuś oceni tancerzy

Edyta Herbuś zasiądzie w fotelu jurorki w nowym programie Polsatu „World of dance”. Jest to pierwsza w Europie edycja formatu, który bił rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych. Dość powiedzieć, że producentką i jedną z jurorek za oceanem jest Jennifer Lopez. W programie tancerze walczyć będą o przepustkę do międzynarodowej kariery. Zwycięzcy edycji amerykańskiej tańczą teraz właśnie dla J.Lo.

Polska tancerka przygotowuje się do nowego wyzwania. Zapowiada, że będzie starała się oceniać uczestników sprawiedliwie i opierać się wyłącznie na obiektywnej ocenie ich talentu. Podkreśla również, że nie ma zamiaru nikomu odpuszczać i, jeśli będzie taka potrzeba, nie będzie szczędzić gorzkich słów, które z ust tak doświadczonej profesjonalistki z pewnością będą zachętą do szlifowania umiejętności.

Program pojawi się na ekranach jesienią. Obok Herbuś w fotelach jurorskich zasiądą Michał Malitowski oraz Rafał „Roofi” Kamiński. Castingi już wystartowały, producenci zapraszają zarówno dorosłych tancerzy, jak również juniorów powyżej 8. roku życia oraz grupy taneczne. Show poprowadzi Olga Kalicka oraz brat Tomasza Niecika, Karol Niecikowski.

RadioZET.pl/MF