Zamknij

Edyta Pazura jest w trzeciej ciąży?

Redakcja
04.12.2017 16:20
Edyta Pazura ciąża
fot. ons.pl

Edyta Pazura znów jest w ciąży? Wraz z Cezarym Pazurą pojawiła się na niedawnej premierze w Teatrze 6. Piętro. Na tę okazję wybrała dość luźną, krótką i lśniącą sukienkę. Wyglądała bardzo dobrze, jednak uwagę reporterów przykuł jej zaokrąglony nieco brzuch.

Czy rzeczywiście Cezary Pazura i jego żona Edyta spodziewają się trzeciego dziecka? Para wielokrotnie wypowiadała się na temat chęci powiększenia rodziny. W jednym z wywiadów z czasu drugiej ciąży Edyty zdradzili, że nie chcą zakończyć tylko na dwójce. "Angelina i Brad mają sześcioro i dają sobie radę. My też sobie poradzimy" - deklarowali. Czyżby przyszedł czas na kolejny krok w kierunku powiększenia rodziny? O tym świadczyć może zaokrąglony brzuch celebrytki.

Edyta i Cezary Pazurowie udali się niedawno na premierę do Teatru 6. Piętro, gdzie chętnie pozowali do zdjęć. Edyta założyła lśniącą, dość luźną sukienkę, do której założyła długie kozaki. Wyglądała bardzo zgrabnie i szczupło - tak jak zwykle. Jednak kiedy odwróciła się bokiem, wydawało się, że jej brzuch wygląda nieco inaczej. Dziennikarze serwisu Pudelek poprosili ją o komentarz, jednak ona nie potwierdziła ani nie zaprzeczyła takim sensacjom. Stwierdziła, że nie będzie odpowiadać na takie pytania.

1

Mimo to, po publikacji zdjęć ze wspomnianej premiery w sieci zawrzało. Internauci zaczęli komentować, że zdecydowanie celebrytka musi być w ciąży, bo zawsze była szczupła, a okrągły brzuch raczej nie przypomina wzdęcia. Niektórzy już przezornie składają gratulacje. Jak jest naprawdę z pewnością przekonamy się niebawem.

RadioZET.pl/SA