Zamknij

Amy Adams w zwiastunie filmu "Elegia dla bidoków" od Netflix. Znamy datę premiery

14.10.2020 16:05
Amy Adams w zwiastunie filmu "Elegia dla bidoków" od Netflix
fot. Invision/Invision/East News (zdjęcie poglądowe)

"Elegia dla bidoków" to nowa produkcja platformy Netflix z Amy Adams w roli głównej. Co wiemy o filmie i kiedy odbędzie się jego premiera? Przedstawiamy najważniejsze szczegóły.

"Elegia dla bidoków" opowie historię trzech pokoleń, które starają się wiązać koniec z końcem i odnieść w życiu jakiś sukces. W rolach głównych zobaczymy Amy Adams i Glenn Close. W sieci ukazał się pierwszy zwiastun. Znamy też datę premiery.

"Elegia dla bidoków" - zwiastun filmu z Amy Adams i Glenn Close

Zwiastun filmu "Elegia dla bidoków" prezentuje się następująco:

"Elegia dla bidoków" jest ekranizacją powieści autorstwa J.D. Vance'a, która stała się bestsellerem New York Timesa. Całość stanowi zbiór wspomnień i przemyśleń autora na temat rodziny i więzi międzyludzkich. W oficjalnym opisie fabuły czytamy:

J.D. Vance (Gabriel Basso), były marine z południowego Ohio, a obecnie student Szkoły Prawa Uniwersytetu Yale, jest blisko zdobycia wymarzonej pracy, gdy kryzys rodzinny zmusza go do powrotu w rodzinne strony, o których starał się zapomnieć. J.D. musi zacząć na nowo układać sobie relacje ze swoją niełatwą appalaską rodziną, w tym z uzależnioną matką Bev (Amy Adams). Wspominając swoją babkę Mamaw (Glenn Close), twardą i inteligentną kobietę, która go wychowała, J.D. zaczyna akceptować niezatarty wpływ rodziny na jego własną ścieżkę życiową.

Netflix

Zobacz także

"Elegia dla bidoków" - kiedy premiera?

Za reżyserię odpowiada Ron Howard ("Piękny umysł"), scenariusz wyszedł zaś spod ręki Vanessy Taylor ("Kształt wody"). W rolach głównych wystąpiły Amy Adams i Glenn Close, a u ich boku zobaczymy między innymi Gabriela Basso, Haley Bennett, Freidę Pinto, Bo Hopkinsa i Owena Asztalo. Premiera filmu "Elegia dla bidoków" odbędzie się 24 listopada 2020 roku na platformie Netflix.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także