Zamknij

Elif - 26. Veysel ratuje życie Elif! [STRESZCZENIE odcinka]

Redakcja
01.06.2017 12:00

Elif - 26. odcinek w TVP 1 już w poniedziałek 12.06. o godzinie 14.00. Co wydarzy się w tym epizodzie? Oto streszczenie nadchodzącego epizodu. Czy Veysel pomoże zdemaskować Arzu?

Elif - odcinek 26. Streszczenie epizodu.

"Elif" - odcinek 27. STRESZCZENIE epizodu z 13.06.

W poprzednich odcinkach Elif trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Dziewczynka jest nieprzytomna i nikt nie wie, jak doszło do wypadku. Wściekła Arzu zaczęła obawiać się, że prawda wyjdzie na jaw. Żandarmeria podjęła śledztwo w tej sprawie i zadaje niewygodne pytania. Kenan ma wyrzuty sumienia. Uważa, że oddano Elif pod jego opiekę, a on nie dopełnił obowiązków. Na miejscu Elif mogłaby być jego córka.

Arzu postanawia jechać do szpitala, by zabić Elif. Dzwoni do Goncy i mówi jej, by zajęła wszystkich, którzy są w pobliżu sali dziewczynki.

Elif - odcinek 26. Streszczenie wydarzeń

Melek obawia się, że to jej mąż maczał palce w tym, co stało się w Elif. Ayse spotyka na korytarzu szpitala Goncę. Kobieta twierdzi, że przyjechała by przywieść jej ubrania i chce zobaczyć się z Elif. Kenan jedzie odpocząć do domu, a Gonca zostaje razem z Ayse. Po chwili dzwoni Arzu. Wtedy Gonca namawia Ayse, by poszła odpocząć. Zabiera ją do szpitalnej kawiarenki i opowiada, że dom odwiedzili żandarmi.

Melek jest zdruzgotana faktem, że nie może być przy Elif. Krąży po szpitalu. W tym czasie zjawia się tam Arzu. Wchodzi na salę, w której leży Elif. "Jedyną rzeczą, do której się przyczyniłaś, jest to, że teraz mam kłopoty. Przeklęty dzieciak!" - mówi kobieta do nieprzytomnego dziecka stojąc przy jego łóżku. Po chwili próbuje odłączyć aparaturę wspierającą oddychanie. Dziewczynka może się udusić. Arzu po chwili opuszcza salę a niespodziewanie jedynym świadkiem jej wizyty jest Veysel. Zagląda przez szybę i widzi, że dzieje się coś niedobrego. Woła pielęgniarkę a ta normuje sytuację.

W szpitalu zjawia się Selim. Na korytarzu spotyka go Gonca. Próbuje przekonać, by nie szedł do Elif. Przypadkiem mężcyzzna natrafia na Zeynep. Nie wie, że przyszła odwiedzić tę samą osobę, co on.

Melek odwiedza córkę. W tym samym czasie pod salą zjawia się Kenan. Czy wejdzie do sali i zobaczy, kim jest matka Elif?

Elif - odcinek 26. tureckiego serialu. Zdjęcia

2
fot.
1
fot.
1
fot.
1
fot.
1
fot.

"Elif" - emisja. O której i gdzie oglądać?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA