Zamknij

Elif - 27. Veysel chce dopaść Arzu [STRESZCZENIE odcinka]

Redakcja
12.06.2017 14:38

Elif - 27. odcinek w TVP 1 już we wtorek 13.06. o godzinie 14.00. Elif odzyskała przytomność i znów jest na farmie. Niestety, nic nie mówi. Arzu jest wściekła i nadal chce pozbyć się dziewczynki. Niespodziewanie Veysel i jego syn zaczynają szukać osoby, która chciała zabić małą. Czy dopadną Arzu i co chcą od niej uzyskać?

Elif - 27 odcinek. Streszczenie wydarzeń.

W poprzednim odcinku serialu Arzu próbowała zabić Elif. Odłączyła jej aparaturę podającą tlen. Na szczęście kobietę zauważył Veysel, który domyślił się, że coś z dziewczynką jest nie tak. Zawołał pielęgniarkę i dzięki temu uratował małej życie. Po pewnym czasie Elif odzyskała przytomność. Jednak to nie koniec obaw Melek. Okazuje się, że dziecko do nikogo się nie odzywa.

Arzu nie wie już, co więcej może zrobić, by pozbyć się dziewczynki. Kiedy dowiaduje się, że mała odzyskała przytomność, jest wściekła. Kenan przekazuje dobre wieści pozostałym domownikom.

Elif - odcinek 27. Streszczenie wydarzeń

Melek chce zabrać Elif do domu. Po długim okresie rozłąki nie wyobraża sobie, by córka mogła znów być z dala od niej. Jednak Ayse przekonuje ją, aby pozwoliła dziecku wrócić na farmę. Zawozi ją tam... Kenan, co Arzu doprowadza do szału. Kiedy Elif widzi Arzu, od razu okazuje swoje przerażenie. Niestety, nadal nic nie mówi. Żona Kenana udaje troskliwą.

Veysel nie daje Melek spokoju. Kiedy kobieta wychodzi ze szpitala zaczyna dopytywać, gdzie podziała się Elif.

W posiadłości wszyscy, poza Arzu, cieszą się z powrotu Elif do zdrowia. Nawet matka Kenana odwiedza dziewczynkę. Dopytuje Ayse, kiedy matka małej będzie mogła zabrać dziewczynkę. Służąca jednak tłumaczy, że to nadal nie jest możliwe.

Veysel rozmawia ze swoim synem i dzieli się z nim swoimi podejrzeniami i informacją o tajemniczej kobiecie, która wyszła z sali Elif. Mężczyzna zaczyna domyślać się, że to ktoś z domowników. Wraz z synem chcą dowiedzieć się, kto i dlaczego chciał zabić Elif. dokąd zaprowadzą ich poszukiwania?

Arzu nakazuje Goncy, by zniszczyła jakieś ubrania. Przekazuje służącej tajemniczą torbę i nakazuje, by ta spaliła zawartość w lesie, uważając na to, by nikt jej nie zobaczył. Dziewczyna zdaje się coraz bardziej obawiać zachowań Arzu. W lesie, zamiast wykonać polecenie Arzu, Gonca porzuca ubrania myśląc, że nikt ich nie znajdzie.

Elif otrzymuje kolejne prezenty. Tugce znów jest zazdrosna i planuje zemstę na domownikach.

Gonca udaje się do lasu, by spalić ubrania. Nie zauważa, że Veysel i jego syn przypadkiem widzą jej działania. Widzą, jak kobieta wyrzuca płaszcz i chustę Arzu...

Zeynep została zwolniona z pracy. Selim koniecznie chce jej pomóc.

Elif - odcinek 27. tureckiego serialu. Zdjęcia

1
fot.
2
fot.
3
fot.
2
fot.
4
fot.
4
fot.

"Elif" - emisja. O której i gdzie oglądać?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA