Zamknij

"Elif" odcinek 15. STRESZCZENIE. Arzu chce wywieźć dziewczynkę

Redakcja
25.05.2017 14:35
Elif 15
fot. screen

"Elif" - 15. odcinek w TVP 1 już w piątek 26.05. o godzinie 14.00. Co wydarzy się w tym epizodzie? Arzu znów spróbuje pozbyć się Elif z domu. Będzie chciała wywieźć ją z terenu posiadłości. Co zrobi?

"Elif" odcinek 15. Streszczenie nadchodzącego epizodu.

Elif cały czas jest w domu swojego ojca, jednak on nie wie, kim jest dziewczynka. Niestety, prawdę zna jego żona - Arzu. kobieta zrobi wszystko, by pozbyć się Elif ze swojego życia. A przy okazji także Melek, o której przeszłość z Kenanem jest zazdrosna. Do czego posunie się w 15. odcinku serialu?

"Elif" odcinek 15. STRESZCZENIE

W 15. odcinku serialu Elif Veysel po raz kolejny kontaktuje się z Ayse i każe jej przynieść pieniądze w zamian za to, że nie będzie szukał Elif. Kiedy kobieta idzie na spotkanie i czeka na niego w parku, Murat zabiera jej torbę z pieniędzmi. O sprawie coraz więcej dowiaduje się też Arzu, z którą mąż Melek rozmawiał przez telefon, myśląc, że rozmawia z Ayse. Ayse także wie, że żona Kenana zaczyna kojarzyć fakty.

Kenan jest w konflikcie z matką, której nie podoba się to, jak zarządza ziemią i wtrąca się w to, co on robi. Dowiaduje się, że chce ona sprzedać grunty.

Zeynep kłóci się ze swoim bratem, kiedy ten szuka w jej plecaku pieniędzy. Jest przekonany, że skoro ona zarabia, to musi dać mu pieniądze. Ona jednak tłumaczy, że wszystko idzie na pokrycie leczenia, które odbyła Melek.

Tugce nie przestaje dokuczać Elif. Kiedy Elif bawi się łódką z gazety, Tugce rzuca w statek piłką. Niestety, brudzi sobie sukienką błotem, o co obwinia Elif. W złości wpycha ją w kałużę.

Arzu jest na granicy wytrzymałości. Postanawia wywieźć Elif z posiadłości. Dziewczynka jest bardzo przestraszona. Co z nią będzie?

"Elif" odcinek 15. ZDJĘCIA

1
1
1
1
2
3

"Elif" - emisja. O której i gdzie oglądać?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA