Zamknij

Elif - odcinek 32. Melek uwolni się od Veysela? [Streszczenie wydarzeń]

Redakcja
18.06.2017 12:00
Elif 32
fot. screen

Elif - 32. odcinek w TVP 1 już we wtorek 13.06. o godzinie 14.00. Veysel znów jest wściekły na Melek. Bije kobietę, ale ta postanawia, że uwolni się od niego i zamieszka z córką. Czy jej plan się powiedzie?

Elif - 32 odcinek. Streszczenie wydarzeń.

W poprzednimi odcinku Zeynep dowiedziała się z ust Melek, że Elif jest córką Kenana. Niestety, dowiedział się o tym także Veysel. Mężczyzna zobaczył w tym okazję do wyłudzenia od Arzu większych pieniędzy. Ostatecznie wyjawia jej, kto jest prawdziwym ojcem Elif. Co wydarzy się w kolejnym epizodzie?

Elif - odcinek 32. STRESZCZENIE

Podczas wizyty Arzu Veysel w złości poinformował ją, że Kenan jest ojcem Elif. Kobieta już wie, że dała się oszukać, ale nie wie, że Veysel już nie da jej spokoju. Mężczyzna liczy na to, że dostanie od niej więcej pieniędzy. Będzie ją szantażował, że ujawni tajemnicą innym?

Melek jest zdeterminowana, żeby zostawić Veysela, znaleźć mieszkanie i zamieszkać z Elif. Razem z Ayse wychodzą z domu, kiedy Veysel odprowadza Arzu do samochodu. Niestety, plany krzyżuje im Murat, który spotyka kobiety na ulicy. Siłą prowadzi Melek do domu, gdzie czeka rozwścieczony Veysel. Zaczyna znów maltretować kobietę.

Tugce jest coraz bardziej niemiła dla Elif. Zabiera jej but i ucieka. Sytuację widzi ogrodnik, który mówi o wszystkim Kenanowi. Ojciec karci córkę.

Selim jest coraz bardziej zafascynowany Zeynep. Ciągle przesiaduje w restauracji, w której dziewczyna jest kelnerką. W pracy odwiedza ją Ayse. O mały włos Selim nie dowiaduje się, że obie kobiety coś łączy.

Arzu jest zdruzgotana tym, czego się dowiedziała. Drze na kawałki zdjęcie Melek, jednak jeden upada na podłogę. Czy Kemal to zauważy?

Elif - odcinek 32. Zdjęcia

1
1
1
1

"Elif" - o której i gdzie oglądać serial?

Serial emitowany będzie w TVP1 o godzinie 14.00 od poniedziałku do piątku. Powtórki do obejrzenia kolejnego dnia o 8.45 (odcinek piątkowy z powtórką w poniedziałek). Serial "Elif" oglądać bezie można także online w serwisie VOD TVP.

Kiedy premiery, kiedy i o której powtórki? Teraz dokładny program TV znajdziecie w serwisie RadiaZET.pl.

RadioZET.pl/SA