Zamknij

Gra o Tron: Emilia Clarke żegna się z fanami serialu!

Redakcja
19.06.2018 13:02
Emilia clarke
fot. Instagram

Szok dla fanów „Gry o tron”! Emilia Clarke, czyli Daenerys Targaryen, pożegnała się z fanami. Co to oznacza i co stanie się z matką smoków?

Emilia Clarke, czyli Daenerys Targaryen, jedna z ulubionych aktorek „Gry o tron” i odtwórczyni postaci darzonej przez widzów dużą sympatią, pożegnała się z fanami sagi. Na Instagramie zamieściła zdjęcie z krótkim wpisem na temat jej przygody z produkcją.

„Wskoczyłam na łódkę płynącą nad wyspę, by pożegnać się z krainą, która była moim «domem z dala od domu» przez prawie dziesięć lat. To była wielka podróż. «Gro o tron», dziękuję za życie, o którym nigdy nie śniłam, że będzie mi dane, i rodzinę, za którą nigdy nie przestanę tęsknić” – napisała Clarke.

Emilia Clarke żegna się z „Grą o tron”

Wpis aktorki poruszył fanów „Gry o tron”, jednak od razu trzeba wyjaśnić, że Daenerys Targaryen pojawi się w ostatnim sezonie produkcji. Nie było mowy o tym, by aktorka nie chciała z serialu odejść przed jego zakończeniem. Po prostu właśnie zrealizowane zostały ostatnie sceny z udziałem „matki smoków”, a gwiazda zdecydowała się na oficjalne pożegnanie ekipy.

Pod postem pojawiły się tysiące komentarzy, a notkę polubiło ponad dwa miliony osób.

Kiedy premiera ósmego sezonu „Gry o tron”?

Oficjalna data premiery ostatniego sezonu sagi nie została nadal podana, jednak wiadomo, że będzie to przyszły rok. Fani już teraz dyskutują o tym, jaki będzie finał sagi. Jak w jednej z wypowiedzi zdradził Ian Glen, serialowy Jorah Mormont, ostatnia seria będzie „genialna”. Czekamy z niecierpliwością!

RadioZET.pl/SA