Zamknij

Emma Watson rezygnuje z aktorstwa? Szokujące doniesienia brytyjskich mediów

25.02.2021 15:17
Emma Watson - Małe Kobietki - premiera
fot. Invision/Invision/East News

Emma Watson, filmowa Hermiona Granger, rezygnuje z aktorstwa? Takie rewelacje podaje brytyjska prasa. Skąd tak nagła decyzja?

Emma Watson, brytyjska aktorka najlepiej znana z roli Hermiony Granger w filmach z cyklu „Harry Potter” rezeygnuje z aktorstwa? Takie plotki krążą od niedawna w sieci.

Jak informuje dziennik Daily Mall w wydaniu Mail On Sunday, agent Emmy Watson miał poinformować dziennikarzy, że kariera aktorki znajduje się obecnie w trybie „uśpienia” (org. „Her carrer is dormant”). Zostało to zinterpretowane jako rezygnacja z dalszych ról filmowych. Warto jednak podkreślić, że ze stanu uśpienia bardzo łatwo się przecież przebudzić, więc rewelacje gazety wydają się nieco nad wyrost.

Zobacz także

Z drugiej strony prawdą jest, że ostatni występ Emmy Watson w projekcie filmowym miał miejsce w 2019 roku („Małe kobietki”), a w ostatnich miesiącach nie było słychać nic na temat nowych angaży aktorki. Na dodatek informatorzy gazety podali, że aktorka i aktywistka w najbliższym czasie chce się skupić na swojej relacji z narzeczonym Leo Robintonem, z którym zaczęła spotykać się pod koniec 2019 roku. 

Emma Watson rezygnuje z aktorstwa. Relacja z Leo Robintonem powodem?

Informacje na temat nowego partnera Emmy Watson po raz pierwszy pojawiły się w październiku 2019 roku, gdy zauważono aktorkę na spotkaniu z „tajemniczym mężczyzną”. Para została przyłapana na pocałunkach w miejscu publicznym. Wkrótce okazało się, że wybrankiem serca aktorki jest ok. 30-letni Leo Robinton, mężczyzna, który wedle źródeł Daily Mall miał dorobić się małej fortuny, zajmując isę sprzedażą legalnych produktów z marihuany w Los Angeles. 

Zobacz także

Niewiele więcej wiadomo na temat Robintona, który po pierwszych zdjęciach z Watson, miał usunąć swoje konta w portalach społecznościowych, dla zachowania większej anonimowości. 

Jak podają dziennikarze Mail on Sunday w ostatnim roku para miała mieszkać razem na Ibizie, gdzie kryła się przed uważnym okiem papparazzi, choć ze znikomym skutkiem, gdyż to właśnie stamtąd odnaleźć można serię radosnych zdjęć pary.

Emma Watson kończy z aktorstwem. Czy to ostateczna decyzja?

Rewelacje The Daily Mail wydają się nieco na wyrost. W końcu pandemia koronawirusa dość znacząco zmieniła krajobraz produkcji filmowej i wiele projektów zostało chwilowo wstrzymanych. Emma Watson pracuje zaś na planach filmowych od ukończenia 8. roku życia, więc moment przerwy zwyczajnie jej się należy. Do tego użycie słowa „uśpiona” zdaje się sugerować tymczasowy charakter tego stanu rzeczy.

„Emma przeszła do podziemia, ustatkowuje się z Leo. Nie wychyla się. Może chce założyć rodzinę” - informują anonimowe źródła gazety.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Emma Watson wystąpiła w ośmiu filmach cyklu "Harry Potter", a także w dwunastu innych produkcjach filmowych. Do najbardziej charakterystycznych należy zaliczyć jej występy w filmach "Piękna i Bestia", "Noe: Wybrany przez Boga", czy "Charlie". W 2019 roku po raz ostatni wystąpiła na ekranie w filmie "Małe kobietki", nominowanym do sześciu Oscarów (finalnie obraz otrzymał nagrodę za Najlepsze Kostiumy).

Czytaj także: Znane dzieci aktorów i aktorek. Kto poszedł w ślady słynnych rodziców?

RadioZet.pl/The Daily Mail/Elle.com