Zamknij

Enemy Lines: Paweł Deląg w zwiastunie filmu z gwiazdorską obsadą

Roksana Orlicka
28.02.2020 16:06
Paweł Deląg wystąpi w brytyjskim filmie Enemy Lines
fot. YouTube/kadr z filmu "Enemy Lines"

"Enemy Lines" to film, który już niebawem trafi na ekrany kin. Co ciekawe, zobaczymy w nim znanego polskiego aktora. Mowa o Pawle Delągu. Kiedy produkcja pojawi się w kinach i o czym opowiada? Zdradzamy poniżej.

Enemy Lines: Paweł Deląg w zagranicznej produkcji. To już pewne, że kolejny polski aktor odniósł ogromny sukces. Paweł Deląg pojawi się w brytyjskim filmie. Kiedy produkcja trafi na ekrany kin i czego się spodziewać? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: HBO w marcu 2020. Lista filmów i seriali, które trafią na platformę

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Enemy Lines: Paweł Deląg w brytyjskim filmie

Paweł Deląg wystąpi w filmie "Enemy Lines", gdzie wcieli się w naukowca zajmującego się konstruowaniem rakiet. Aktor zagra jedną z głównych ról. W obsadzie znaleźli się także Ed Westwick ("Plotkara"), Tom Wisdom ("Radio na fali"), Corey Johnson ("Kapitan Phillips") czy Gary Grant.

Jak podaje Onet - rola Polaka będzie znacząca. Dowództwo sił alianckich wysyła do Polski oddział komandosów, których zadaniem jest przechwycenie naukowca. Misja nie będzie prosta. Przeciwko sobie komandosi będą mieli nie tylko pogodę i niemieckie oddziały wojskowe, ale również Rosjan, którzy chcą wykorzystać Fabiena (Paweł Deląg) do swoich celów.

Co ciekawe, historia jest oparta na faktach. Film w reżyserii Andersa Bankiego pojawi się w wybranych kinach oraz na platformie Apple TV 24 kwietnia 2020 roku

Zobacz także: Matrix 4: na planie doszło do ogromnej eksplozji. Zniszczenia w San Francisco

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć 

Zagłosuj

Obejrzysz film z Pawłem Delągiem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZET.pl/Onet.pl/RO