Zamknij

"Enola Holmes 2": Netflix szykuje kontynuację hitu z Millie Bobby Brown i Henrym Cavillem

22.04.2021 18:47
Enola Holmes 2
fot. materiały prasowe Netflix

Netflix rozpoczął przygotowania do filmu "Enola Holmes 2". A przynajmniej tak wynika z najnowszych doniesień dotyczących produkcji o siostrze Sherlocka. W sequelu mają powrócić Millie Bobby Brown i Henry Cavill.

"Enola Holmes" zachwyciła nie tylko młodą publiczność, stając się jednym z największych hitów Netflixa w 2020 roku. Jako, że film miał otwarte zakończenie i powstał w oparciu o pierwszą z sześciu powieści o siostrze Sherlocka Holmesa, fani produkcji już zaraz po premierze zaczęli dopytywać o jej kontynuację. Czy naprawdę powstaje? Tak wynika z informacji udostępnionych przez portal "What's on Netflix".

"Enola Holmes 2": Netflix przygotowuje kontynuację filmu z Millie Bobby Brown i Henrym Cavillem

Jak podaje serwis "What's on Netflix", 2. część "Enoli Holmes" znajduje się na etapie developmentu. Ma o tym świadczyć dokumentacja, do której dotarli autorzy artykułu. W sequelu ma powrócić zarówno  Mille Bobby Brown w tytułowej roli, jaki i Henry Cavill jako legendarny Sherlock. Portal "What's on Netflix" na razie nie dysponuje informacjami o pozostałych członkach obsady.

Twórcy hitu Netflixa nigdy nie twierdzili, że zamierzają zakończyć swoje dzieło na jednym filmie, a w wywiadzie z września 2020 Brown powiedziała magazynowi "Deadline", że historia Enoli się nie skończyła i jest jeszcze sporo do opowiedzenia i pokazania. Z pewnością więc  Netflix nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w sprawie siostry Sherlocka Holmesa. Jednak czy naprawdę pracuje nad kontynuacją już teraz?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

"Enola Holmes 2" - kiedy premiera na Netflix?

Póki co Netflix nie potwierdził oficjalnie informacji, że pracuje nad 2. częścią filmu o młodej detektywce, więc tym bardziej nieznana jest przewidywana data premiery kontynuacji "Enoli Holmes". Jeśli produkcja ta faktycznie powstaje, na ekrany trafi najwcześniej w 2022 roku. Zanim to nastąpi, gwiazdy tej produkcji będziemy mogli podziwiać w innych hitach Netflixa - Millie Bobby Brown w 4. sezonie "Stranger Things", a Henry'ego Cavilla w 2. sezonie "Wiedźmina".

RadioZET.pl/What's on Netflix

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy  "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.