Zamknij

"Eternals": Superman w kolejnej zapowiedzi nowego filmu Marvela [WIDEO]

04.10.2021 09:54
Eternals - Angelina Jolie - kadr z filmu Marvela
fot. Marvel Studios/Disney/Ferrari Press/East News

Marvel Studios podzieliło się kolejnym teaserem nadchodzącej produkcji Chloe Zhao pod tytułem "Eternals". W zapowiedzi pojawiło się odniesienie do... Supermana.

Film "Eternals" to długo wyczekiwana produkcja Marvela. Twórcy postanowili podzielić się nowym teaserem, w którym pojawiły się wcześniej niepublikowane materiały. Wśród nich znalazło się nawiązanie do flagowego herosa konkurencji.

"Eternals": zobacz zapowiedź nowego filmu Marvela [WIDEO]

Trzecia w tym roku produkcja Marvel Studios ma być prawdziwym przełomem nie tylko w kinowym uniwersum, ale również całym gatunku filmu superbohaterskiego. Reżyserką "Eternals" jest bowiem nagrodzona Oscarem Chloe Zhao, dla której produkcja MCU będzie pierwszą przygodą z maintreamowym hollywoodzkim kinem.

Na oficjalnym Twitterze Marvel Studios pojawił się nowy teaser. Chociaż trwa zaledwie 30 sekund, znalazło się w nim miejsce dla fragmentu filmu, który do tej pory nie był obecny w żadnym z dotychczasowych zwiastunów.

"Kiedy coś kochasz, walczysz o to". Zobacz "Eternals" od Marvel Studios 5 listopada tylko w kinach.

Film "Eternals" będzie kolejnym wstępem do Czwartej Fazy MCU. Widzowie poznają przedwieczną rasę niemal boskich istot, które od tysięcy lat pozostawały w ukryciu. Przyszedł jednak czas, by ujawnić się ludzkości i zająć miejsce pomiędzy superbohaterami. W zapowiedzi pojawia się jeden z fragmentów wychodzenia z ukrycia. Ikaris (Richard Madden) i Sersi (Gemma Chan) odwiedzają Phastosa (Brian Tyree Henry) w jego domu. Mężczyzna żyje wraz z mężem i synkiem na typowych amerykańskich przedmieściach. We fragmencie sceny z teasera pojawia się nawiązanie do Supermana. Syn Phastosa na widok Ikarisa wspomina o laserach z oczu i pelerynie. To dość zabawne odniesienie, tym bardziej że Superman to heros z konkurencyjnego dla Marvel Comics wydawnictwa - DC.

"Eternals": kiedy premiera filmu Marvela?

Na nową produkcję MCU przyjdzie nam poczekać jeszcze miesiąc. "Eternals" trafi do kin 5 listopada 2021 roku. W rolach głównych wystąpili Angelina Jolie, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Richard Madden, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Lia McHugh, Don Lee, Barry Keoghan oraz Kit Harington.

RadioZET.pl/Marvel Studios/Twitter