Zamknij

Eva Green jako Yennefer w "Wiedźminie"? Zobacz zdjęcie

Redakcja
10.09.2018 17:00
Eva Green jako Yennefer w "Wiedźminie"? Zobacz zdjęcie
fot. Instagram:@_.yennefer._

Nie cichną spekulacje na temat obsady serialowego "Wiedźmina". Znamy już odtwórcę roli Geralta z Rivii. Teraz fani niecierpliwie oczekują serialowej Yennefer. Czy możliwe, że zagra ją Eva Green lub Odette Annable?

Im więcej mówi się o kulisach powstawania serialowego "Wiedźmina" od Netflixa, tym silniejsze są spekulacje fanów na temat ewentualnej obsady. Niedawno ogłoszono odtwórcę głównej roli. W rolę Białego Wilka wcieli się Henry Cavill, znany jako odtwórca roli Supermana w kinowym uniwersum DC. Swego rodzaju wieszczem był w jego przypadku grafik o pseudonimie BossLogic. To właśnie on umieścił w sieci przerobione zdjęcie Cavilla w roli Geralta z Rivii na długo przed ogłoszeniem zaangażowania aktora w produkcję. Czy jest możliwe, by przewidział także odtwórczynię roli Yennefer?

Eva Green i Odette Annable jako jako Yennfer

W sobotę BossLogic opublikował w mediach społecznościowych kolejną przerobioną grafikę. Tym razem przedstawiała ona Odette Annable w roli serialowej Yennefer, ukochanej Geralta. Trzeba przyznać, że aktorka znana między innymi z serialu "Doktor House" prezentowała się nadzwyczaj dobrze. Charakterystyczne dzikie spojrzenie przywodzi na myśl porywczą czarodziejkę. 

Jednak grafik doskonale orientuje się w opiniach fanów i wie, że faworytką internautów do roli czarodziejki jest Eva Green. Aktorka świetnie odnajduje się w filmach fantasy, występowała między innymi w "300: Początek Imperium", "Osobliwym domu pani Peregrine" czy serialu "Camelot". BossLogic nie dał fanom długo czekać i w niedzielę w sieci pojawiło się zdjęcie Evy Green jako Yennefer. Fani jak zwykle są podzieleni, tym bardziej że obie panie na grafikach prezentują się doskonale i każda z nich mogłaby zająć miejsce u boku Henrego Cavilla. Ciekawe czy po raz kolejny praca grafika będzie zgodna z wyborem scenarzystów serialu.

Premiera "Wiedźmina" od Netflixa zapowiadana jest na drugą połowę 2019 rouku.

RadioZET.pl/MF