Zamknij

Ewa Chodakowska poprowadzi „Pytanie na śniadanie extra”

Redakcja
04.04.2018 11:25
Ewa Chodakowska w Pytanie na śniadanie
fot. Ewa Chodakowska/Facebook

Ewa Chodakowska poprowadzi „Pytanie na śniadanie extra”. O tym, że trenerka fitness zwiąże się na stałe z programem śniadaniowym, plotkowano już od jakiegoś czasu. Teraz to już oficjalne informacje.

Ewa Chodakowska poprowadzi „Pytanie na śniadanie extra”

Ewa Chodakowska poprowadzi „Pytanie na śniadanie extra”. W każdy poniedziałek po głównym wydaniu porannego pasma TVP2 trenerka fitness porozmawia ze swoimi gośćmi o metamorfozach i zdrowym stylu życia.

Ewę Chodakowską w „Pytaniu na śniadanie extra” będziemy mogli oglądać już od najbliższego poniedziałku, 9 kwietnia. Jak informują Wirtualne Media, Ewa przeprowadzi rozmowy z rodzicami czworga dzieci, którzy znajdują czas na ćwiczenia i zdrowe gotowanie, oraz mamą niepełnosprawnego dziecka, która musiała schudnąć, by móc się nim opiekować. Oprócz tego widzowie będą mogli zobaczyć porady ekspertów na temat domowego budżetu i wartościowych produktów.

„Dostałam możliwość przedłużenia moich działań, które prowadzę w sieci.. bez narzucania tego co i jaki sposób mam robić. Będę poruszać bliskie mi tematy, z osobami, które chce przedstawić bliżej widzom, w imię motywacji i edukacji” — napisała na Facebooku Ewa o swoim nowym projekcie.

RadioZET.pl/SI