Zamknij

Ewa Farna ponownie w Polsacie. Zostanie jurorką w nowym programie

Redakcja
24.07.2018 10:49
Ewa Farna ponownie w Polsacie. Zostanie jurorką w nowym programie
fot. Adam Staśkiewicz / East News

Ewa Farna już kilka razy pokazywała fanom, że doskonale sprawdza się jako jurorka w programach muzycznych. Teraz ponownie będziemy mogli oglądać ją w tej roli. Wokalistka oceni uczestników nowego show Polsatu "All Togheter Now"

Ostatnio Ewa Farna jest na językach mediów oraz internautów. Krążą bowiem plotki, jakoby piosenkarka była w ciąży. Sama Farna jednak nie komentuje medialnych domysłów, a raczej w żartobliwy sposób unika rozmów na temat swojego życia osobistego. Nie oszczędza się natomiast zawodowo, jest w trakcie trasy koncertowej, w planach ma również występy na kilku festiwalach. Ponownie również zobaczymy ją na ekranach telewizorów. Artystka zostanie jedną z jurorek nowego muzycznego show przygotowywanego przez stację Polsat.

Ewa Farna oceni młodych wokalistów

Farna występowała już wcześniej w roli jurorki, między innymi w czesko-słowackiej edycji show „Superstar” oraz krajowym „X-Factorze” oraz „Idolu”. Z kolei w trzeciej edycji „Bitwy na głosy” trenowała drużynę, która dotarła do finału.

Teraz będzie oceniać uczestników nowego programu Polsatu „All Togheter Now”. Będzie to krajowa edycja brytyjskiego formatu, który debiutował na kanale BBC One. Uczestnicy będą prezentować swoje zdolności wokalne i starali przekonać do siebie nie tylko jurorów, ale również panel ekspertów muzycznych. W programie mogą wystąpić zarówno soliści, jak również duety, a nawet grupy muzyczne. Zapewni to o wiele większą różnorodność. Zwycięzca zdobędzie wysoką nagrodę pieniężną, jednak dokładna wysokość wygranej nie jest jeszcze znana. W wersji brytyjskiej najlepszy wokalista pierwszego sezonu, Michael Rice, wyśpiewał sobie 50 tysięcy funtów.

Charyzmatyczna i zawsze uśmiechnięta Ewa Farna z pewnością ożywi program i zapewni widzom rozrywkę, a przy tym rzetelnie oceni umiejętności uczestników. Obok niej na jurorskim fotelu zasiąść ma między innymi Ramona Ray. Prawdopodobnie w programie pojawi się również gwiazda znana z kabaretu Paranienormalni Igor Kwiatkowski. Występował on w spotach zapowiadających nowe show Polsatu.

RadioZET.pl/MF