Zamknij

Ewan McGregor zagra w filmie "Birds of Prey". W kogo się wcieli?

Redakcja
02.11.2018 15:00
Ewan McGregor zagra w filmie "Birds of Prey". W kogo się wcieli?
fot. Anthony Harvey/REX/Shutterstock/EAST NEWS

"Birds of Prey" to kolejna filmowa produkcja osadzona w komiksowym uniwersum DC. Jak donosi amerykański portal "Variety", w filmie zobaczymy również Ewana McGregora. W jaką postać wcieli się gwiazdor?

"Birds of Prey" to kolejna produkcja filmowa osadzona w komiksowym uniwersum DC. Obraz ma opowiadać historię drużyny złożonej z kobiecych antybohaterek uniwersum, które łączą swoje siły w walce z siłami zagrażającymi Gotham. Film zapowiadany jest jako poważna produkcja, o czym świadczyć ma przyznanie jej kategorii wiekowej R. Oznacza to, że do obejrzeć będą ją mogły wyłącznie osoby, które ukończyły 17 lat lub pojawią się w kinie z pełnoletnim opiekunem.

Wiadomo na pewno, że w rolę Harley Quinn ponownie wcieli się Margot Robie, jako Black Canary zobaczymy Jurnee Smollett-Bell, a Huntress zagra Mary Elizabeth Winstead. Potwierdzona została także obecność Rosie Perez w roli Rosie. Fani dociekali jednak, kto wcieli się w antagonistę, z którym zmierzą się bohaterki. Portal "Vanity" dotarł jednak do informacji, według których do roli czarnego charakteru zaangażowano Ewana McGregora.

Ewan McGregor
fot. INstagram:@mcgregor__ewan

Ewan McGregor jako czarny charakter

Ewana McGregora mogliśmy oglądać w tym roku w familijnym obrazie "Krzysiu, gdzie jesteś?". Fani jednak na pewno kojarzą go również jako Obi-Wana Kenobiego z trzech pierwszych epizodów "Gwiezdny Wojen". Brytyjski aktor urodzony w Szkocji ma też za sobą doskonałą rolę w "Trainspotting".

Według "Variety" McGregor wcieli się w Czarną Maskę, bossa miejskiego półświatka. Bezwzględny gangster swój pseudonim zawdzięcza noszonej przez siebie masce. Aby zdobyć olbrzymią fortunę, zabił swoich rodziców. Ewan McGregor z pewnością ma szanse nadać postaci mroczną głębię.

Premiera "Birds of Prey" została zapowiedziana na 2020 rok. 

Ewan McGregor
fot. Instagram:@comicbook

RadioZET.pl/MF