Zamknij

Familiada. Kiedy nowe odcinki?

Redakcja
21.02.2018 14:59
Karol Strasburger w grze Familiada
fot. Eastnews

„Familiada” — kiedy nowe odcinki gry prowadzonej przez Karola Strasburgera? Od 26 lutego teleturniej „Familiada” będzie można oglądać siedem razy w tygodniu. Jednak ta wiadomość niekoniecznie ucieszy fanów teleturnieju, zwłaszcza tych najwierniejszych. Dlaczego?

Familiada. Gra w 2018 roku

Od 26 lutego program „Familiada” będzie emitowany w TVP2 siedem razy w tygodniu. Tradycyjnie będzie można oglądać go od godziny 14:00. Brzmi pięknie? Dla fanów teleturnieju prowadzonego przez Karola Strasburgera na pewno. Okazuje się jednak, że premierowe odcinki będą pokazywane jedynie w weekendy, natomiast w dni powszednie (czyli od poniedziałku do piątku) widzowie będą mogli obejrzeć...powtórki.

Familiada. Nowe odcinki

W przyszłości Telewizja Polska jednak rozważa zwiększenie liczby premierowych wydań „Familiady”. — Zobaczymy, jak powtórki tego teleturnieju w dni powszednie będą dawały sobie radę i w przyszłości może pomyślimy o zwiększeniu liczby premier w ciągu tygodnia. To jest kwestia finansowa. Musimy zobaczyć, czy na to nas stać — powiedziała w rozmowie z Wirtualnymi Mediami osoba związana z TVP2.

Zobacz także

Familiada. Gra i Karol Strasburger

Warto przypomnieć, że pierwszy odcinek „Familiady” został wyemitowany 17 września 1994 roku. — Pierwszy odcinek „Familiady” nagrywaliśmy kilkanaście godzin — uchylił rąbka tajemnicy producent Ryszard Krajewski w rozmowie z Interią. I dodał: — Wcześniej przez tydzień przygotowywaliśmy uczestników. Nikt nie znał regulaminu i trzeba było ich wszystkiego nauczyć.

Od tego czasu każdy odcinek gry „Familiada” gromadzi przed telewizorami blisko 2 miliony widzów, a Karol Strasburger nieprzerwanie nazywany jest „królem polskiego teleturnieju”.

RadioZET.pl/SI