Zamknij

Familiada. Michał Szpak pojawi się w programie!

Redakcja
18.12.2017 20:11
Familiada. Michał Szpak pojawi się w programie!
fot. Archiwum Radia ZET

„Familiada" – świąteczne wydanie teleturnieju już niedługo. Kto pojawi się w programie?

Familiada. Świąteczne wydanie programu 2017

W kultowym teleturnieju wezmą udział „Twarze Dwójki", które do zwycięstwa będzie próbował doprowadzić Rafał Brzozowski. Po drugiej stronie barykady pojawi się natomiast ekipa „The Voice of Poland", w której zobaczymy Tomasza Kammela, Michała Szpaka, Dawida Kwiatkowskiego oraz Martę Gałuszewską, zwyciężczynię najnowszej edycji.

W świątecznej„Familiadzie" będzimy mogli oglądać także drużynę programu kulinarnego „Bake off, Ale ciacho!" w składzie: Kasia Kołeczek, Marcelina Zawadzka, Michał Bryś oraz Krzysztof Ilnicki. Ich przeciwnikami będą aktorzy grający w serialu „Pod wspólnym niebem", a więc: Ewa Szykulska, Paulina Śmigielska, Przemysław Furdak i Sebastian Konrad.

Zobacz także

Do rywalizacji zaproszono także youtuberów, w składzie: Cyber Marian, Gimper, Izak, Poszukiwacz i Naruciak, i artystów znanych z występów TVP, czyli: Jerzego Grzechnika, Roberta Janowskiego, Marię Tyszkiewicz, Artura Chamskiego i Kasię Novą.

Odcinek specjalny programu Familiada z drużyną składającą się z gwiazd The Voice będzie można najprawdopodobniej obejrzeć w TVP 2 w drugi dzień świąt, czyli 26 grudnia 2017.

RadioZET.pl/SI