Zamknij

Poznajesz ich? Stare zdjęcie z „Familiady" hitem sieci

Redakcja
28.11.2017 20:10
Poznajesz ich? Stare zdjęcie z „Familiady" hitem sieci
fot. Facebook

„Familiada” świętuje w tym roku swoje 23. urodziny. To jeden z najpopularniejszych programów w historii polskiej telewizji. Teleturniej, w którym rywalizują ze sobą dwie drużyny (początkowo rodziny), jest także, obok chociażby serialu „M jak miłość", jedną z najchętniej oglądanych propozycji telewizji publicznej.

Producenci „Familiady" chcieli ostatnio nakłonić potencjalnych zawodników do udziału w programie. Na oficjalnym fanpage'u pojawia się fotografia, na której widać wielu dawnych dziennikarzy Dwójki i Jedynki. Wśród nich chociażby Grażyna Torbicka, Jolanta Fajkowska, Agata Młynarska czy Przemysław Babiarz.

„Niepowtarzalna szansa gry w naszym programie! Familiada jest – jak sama nazwa wskazuje – teleturniejem rodzinnym. Czy nie myślałaś/myślałeś nigdy o tym, by wspólnie z rodzicami/dziadkami/kuzynostwem... spróbować swoich sił u nas? Cóż powiedzieć, po prostu... gorąco Was zapraszamy! Skrzyknijcie się, zróbcie wspólne zdjęcie (5 osób) i prześlijcie je wraz z krótkim opisem tutaj, na FB! Nie zapomnijcie o pozostawieniu namiarów na siebie! Jest to specjalna, prostsza ścieżka castingowa! Oczekujemy TYLKO zgłoszeń rodzinnych!” – czytamy na fanpage'u teleturnieju.

Choć większość starych gwiazd TVP nie jest już związana z mediami publicznymi, trudno nie uronić łezki, przypominając sobie emocje, które towarzyszyły nam wtedy, gdy telewizja była głównym medium w Polsce. I jaka to była telewizja! Teraz nic nie jest już takie samo, no może właśnie poza „Familiadą"!

RadioZET.pl/SI