Zamknij

„Fantastyczne Zwierzęta 2” : Finalny zwiastun nowego filmu ze świata Harry'ego Pottera. Kiedy premiera?

Redakcja
26.09.2018 10:43
„Fantastyczne Zwierzęta 2” : Finalny zwiastun nowego filmu ze świata Harry'ego Pottera. Kiedy premiera?
fot. Instagram:@fantasticbeastsmovie

Fani uniwersum Harry'ego Pottera z niecierpliwością czekają na „Fantastyczne Zwierzęta 2: Zbrodnia Grindelwalda”. W sieci pojawił się trzeci, ostatni zwiastun nowej produkcji. Uważni fani z pewnością wyłapią wiele fabularnych smaczków. Kiedy zobaczymy film w kinach?

Świat Harry'ego Pottera wzrusza i bawi kolejne pokolenia fanów. Po książki J.K. Rowling sięgają zarówno dzieci, jak i dorośli. Nie mniejszy sukces odniosła seria filmowych adaptacji przygód młodego czarodzieja i jego przyjaciół. Z kolei w 2016 roku pojawił się pierwszy obraz, którego akcja dzieje się w uniwersum, ale nie opowiada o przygodach Harry'ego. Akcja produkcji „Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć” opowiada o Newtcie Skamanderze, z którego książki Potter będzie uczył się dopiero 70 lat później.

Ostatni zwiastun „Fantastycznych Zwierząt 2”

Jeszcze w tym roku zobaczymy drugą część „Fantastycznych Zwierząt” o podtytule „Zbrodnia Grindelwalda”. Po tym, jak główny bohater pomógł schwytać czarnoksiężnika Grindelwalda (w tej roli Johnny Depp), ten ucieka i stara się zrealizować swój plan. Pragnie wynieść czarodziejów ponad mugoli i rządzić istotami niemagicznymi. W powstrzymaniu antagonisty pomoże Skamanderowi mentor, dobrze znany wszystkim fanom Albus Dumbledore.

Wczoraj w sieci pojawił się trzeci, ostatni już zwiastun produkcji. Pojawiają się w nim najważniejsi bohaterowie i zostaje przedstawiony wątek więzi łączącej Dumbledora z Grindelwaldem. Dla wielu fanów to najbardziej oczekiwany element filmu. Możemy również podziwiać doskonałe efekty specjalne. Film zapowiada się na produkcję o wiele bardziej mroczną niż przygody Harry'ego Pottera.

Premiera kinowa „Fantastycznych Zwierząt 2” zapowiedziana została na 18 listopada 2018 roku. Za reżyserię odpowiada David Yates, a w roli głównej ponownie zobaczymy Eddiego Redmayne'a.

RadioZET.pl/MF