Zamknij

"Fantastyczne zwierzęta 3" z bohaterami "Harry'ego Pottera". Kogo zobaczymy?

08.09.2020 13:07
Kadr z filmu Fantastyczne zwierzęta
fot. Everett Collection/East News

Premiera filmu "Fantastyczne zwierzęta 3" wciąż jest przekładana, jednak pojawiają się już pierwsze informacje dotyczące fabuły. W nowym filmie zobaczymy postacie znane z "Harry'ego Pottera".

"Fantastyczne zwierzęta 3" z bohaterami "Harry'ego Pottera". To dobra wiadomość dla wszystkich fanów młodego czarodzieja. W planach jest powstanie kolejnego spin-offu "Harry'ego Pottera". Tym razem oba światy jeszcze bardziej się połączą za sprawą wspólnych bohaterów. Kogo zobaczymy w 3. części "Fantastycznych zwierząt"?

Zobacz także: Henry Cavill zostanie nowym Bondem? Tak twierdzi sztuczna inteligencja 

"Fantastyczne zwierzęta 3" z bohaterami "Harry'ego Pottera". Kogo zobaczymy?

Filmy z serii "Harry Potter" miały premiery w latach 2001-2011. Pięć lat po ukazaniu się ostatniej części pojawił się spin-off "Harry'ego Pottera", czyli "Fantastyczne zwierzęta", oparte na książce napisanej przez J.K. Rowling. W najbliższych latach ma mieć premierę już 3. część z tej serii. Wstępnie mówi się o tym, że film trafi do kin 12 listopada 2021 roku, ale z powodu pandemii koronawirusa kilkukrotnie przekładano już tę datę.

Szczegóły dotyczące najnowszej fabuły zdradził Don Fogler, aktor wcielający się w Jacoba Kowalskiego.

Myślę, że powiązanie z Hagridem byłoby bardzo interesujące - wyznał.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że w trzeciej odsłonie "Fantastycznych zwierząt" pojawi się także Tom Riddle, który podobnie jak Hagrid, uczęszczał do szkoły na początku lat czterdziestych.

Na razie nowa część obsady nie jest znana.

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/ppe.pl