Zamknij

Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 2. Oto szczegóły!

Redakcja
16.11.2017 21:49
Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć 2. Oto szczegóły!

Studio Warner Bros. udostępniło oficjalny tytuł oraz pierwsze zdjęcie z drugiej części filmu „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć".

Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Tytuł drugiej z pięciu planowanych części to „Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald", czyli „Fantastyczne Zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda".

Film wejdzie do kin za rok, w listopadzie 2018 roku. W Grindelwalda ponownie wcieli się Johnny Depp. Albusa Dumbledore'a w młodości zagra Jude Law.

Akcja drugiej części rozpocznie się w roku 1927, kilka miesięcy po schwytaniu niebezpiecznego Gellerta Grindelwalda. Pech chciał, że udało mu się uciec, a zatrzymać go może jedynie dawny przyjaciel, Albus Dumbledore. Ten jednak będzie potrzebował pomocy samego Newta Scamandera.

Powieść „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” napisała J.K. Rowling po zakończeniu „Harry’ego Pottera. Czary ognia”. To tzw.spinoff, czyli opowieść lub film nawiązujący do bardzo popularnej serii. Z książki „Fantastyczne zwierzęta…” korzystał w Szkole Magii i Czarodziejstwa Harry Potter.

Za reżyserię ponownie odpowiedziany jest David Yates, a w filmie oprócz wspominanych już aktorów pojawią się także m.in. Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Ezra Miller czy Zoë Kravitz.

RadioZET.pl/SI