Zamknij

Will Smith zagra w nowym filmie platformy Netflix. Thriller wyreżyseruje twórca "Deadpoola 2"

28.07.2021 11:50
BAD BOYS 2 - Will Smith - kadr z filmu
fot. Everett Collection/East News

Will Smith po raz kolejny wystąpi w filmie Netflix. Aktor wcieli się w główną rolę w thrillerze "Fast & Loose" w reżyserii Davida Leitcha. Kiedy produkcja zadebiutuje na platformie?

Will Smith wystąpi w kolejnej oryginalnej produkcji platformy Netflix. Mowa o filmie "Fast & Loose", którego reżyserem został David Leitch - twórca takich tytułów jak "Deadpool 2" czy "John Wick". O czym opowie nadchodzący thriller?

"Fast & Loose": Will Smith w nowym filmie Netflix

W ostatnich latach Netflix inwestuje w produkcje z wielkimi hollywoodzkimi gwiazdami. Wystarczy wymienić takie nazwiska jak Ryan Reynolds, Mark Wahlberg czy Chris Hemsworth, którzy grali w hitach serwisu - "6 Underground", "Śledztwo Spensera" czy "Tyler Rake: Ocalenie".

Wśród gwiazdorów znalazł się również Will Smith w filmie "Bright" z 2017 roku, jednak produkcje spotkała się z różnymi opiniami. Szefowie platformy Netflix postanowili ponownie podjąć współpracę ze Smithem i aktor niebawem zagra w "Fast & Loose" - thrillerze akcji, który opowie o mężczyźnie, próbującym przypomnieć sobie, kim jest. Smith wcieli się w głównego bohatera - człowieka, który budzi się w Tijuanie bez żadnych wspomnień. Kiedy układa w całość swoją przeszłość, dowiaduje się, że prowadził dwa życia, jedno jako przywódca grupy przestępczej i drugie jako tajny agent CIA.

Za scenariusz odpowiedzą Jon i Erich Hoeberowie. Reżyserem jest filmowiec dobrze obeznany z tego typu gatunkiem filmowym - David Leitch. Leitch został również producentem filmu wraz z Kelly McCormick (87North), Smithem (STXfilms i Westbrook Studios), Jonem Mone'em (Motion Pictures), Ryanem Shimazakim oraz Jamesem Lassiterem. "Fast & Loose" to niejedyny film produkowany wspólnie przez Smitha i Leitcha. W planach Westbrook figuruje remake komedii "Samoloty, pociągi i samochody", w której oprócz Smitha wystąpi Kevin Hart, a także dramat "Emancipation" opowiadający o niewolnictwie w USA oraz "King Richard" - biografiitrenera tenisa Richarda Williamsa - ojca Sereny i Venus Williams.

"Fast & Loose": kiedy premiera na Netflix?

Na razie twórcy nie zdradzili, kiedy nowy thriller Leitcha zadebiutuje na platformie Netflix. Nie wiadomo też, kto oprócz Willa Smitha wystąpi w "Fast & Loose". Zapowiada się jednak gratka dla miłośników trzymających w napięciu filmów akcji i wszystkich fanów gwiazdora.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Deadline