Zamknij

365 dni: Film na podstawie książki Blanki Lipińskiej trafi do kin za granicą?

Roksana Orlicka
31.12.2019 11:40
Film "365 dni" trafi do zagranicznych kin?
fot. Materiały prasowe/NEXTFILM

"365 dni" to wyczekiwany film na podstawie bestsellerowej książki Blanki Lipińskiej. Jego premiera odbędzie się w pierwszych miesiącach 2020 roku. Ekranizacja "365 dni" budzi wiele emocji. Co więcej, są nią zainteresowani Polacy, którzy nie mieszkają w kraju. Chcieliby oni mieć możliwość zobaczenia filmu za granicą. Co na to dystrybutor?

"365 dni" na podstawie książki Blanki Lipińskiej trafi do kin za granicą? Blanka Lipińska jest autorką trylogii książkowej, która podbiła serca polskich czytelników. Erotyki wzbudziły duże zainteresowanie, a już niedługo ukaże się ekranizacja pierwszej książki. Prowadzona już jest przedsprzedaż biletów na seanse. Polacy, którzy mieszkają za granicą, również chcieliby mieć możliwość obejrzenia filmu. Co na to dystrybutor? Zdradzamy poniżej.

365 dni: Film na podstawie książki Lipińskiej będzie wyświetlany za granicą?

Książka "365 dni" przedstawia historię Laury (Anna Maria Sieklucka), która by ratować związek, wyjeżdża na Sycylię. Tam poznaje Massimo (Michele Morrone), niebezpiecznego szefa mafii. Mężczyzna porywa ją i daje jej 365 dni na pokochanie go.

Erotyk doczeka się ekranizacji. Premiera jest wyznaczona na 7 lutego 2020 roku. W pozostałych rolach będzie można zobaczyć Magdalenę Lamparską, Nataszę Urbańską, Grażynę Szapołowską, Natalię Janoszek czy Tomasza Stockingera.

Już teraz mówi się o tym, że film osiągnie duży sukces. Między innymi dlatego, że książki uzyskały status bestsellerów, a bilety na przedpremierowe seanse rozchodzą się na pniu. Co ciekawe, "365 dni" cieszy się zainteresowaniem również za granicą. Polacy, którzy mieszają poza krajem, chcieliby mieć możliwość obejrzenia filmu. 

Te informacje dotarły do dystrybutora filmu "365 dni", czyli Next Filmu. Na razie nie są znane żadne konkrety, jednak wiadomo, że dystrybutorowi również zależy na tym, żeby film był wyświetlany w zagranicznych kinach. Next Film potwierdza, że toczą się rozmowy.

Widzimy, jak dużym zainteresowaniem cieszy się film i zdajemy sobie sprawę, że wiele z was nie ma możliwości przylecieć w tym czasie do Polski. Jesteśmy jeszcze w trakcie rozmów dotyczących dalszej dystrybucji. Poinformujemy o konkretach, jak tylko będziemy mieć potwierdzone informacje - podaje Next Film.

365 dni: Gdzie można zobaczyć zwiastun?

Warto wiedzieć, że na zwiastun filmu "365 dni" można na razie trafić jedynie w kinie przed seansem filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". W internecie zostanie on opublikowany dopiero w styczniu 2020 roku.

Zobacz także:  Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa: Na co wydano rekordową sumę pieniędzy?

Interesujesz się filmem "365 dni"? Sprawdź, co już o nim wiemy:

RadioZET.pl/RO

Zagłosuj

Wybierzesz się do kina na film "365 dni"?

Liczba głosów: