Zamknij

Film "Pretty Woman" miał się zakończyć tragicznie? Julia Roberts wyznała prawdę

24.03.2021 13:27
Julia Roberts
fot. Touchstone Pictures/Collection Christophel/East News

"Pretty Woman" to film z 1990 roku z Julią Roberts i Richardem Gere'em. Produkcja zyskała status kultowej. Po latach Julia Roberts zdradziła jednak, że film miał się skończyć inaczej. Twórcy "Pretty Woman" wcale nie myśleli o happy endzie. 

Film "Pretty Woman" miał się zakończyć tragicznie? Niedawno film obchodził 30. urodziny, jednak wciąż nie traci na popularności, a wręcz zdobywa fanów wśród młodszych pokoleń. Julia Roberts wyznała po wielu latach, że początkowo film "Pretty Woman" miał się zakończyć w zupełnie inny sposób. Co zdradziła aktorka? Ujawniamy poniżej.

Zobacz także:  Dzień Disneya w Polsacie. Jakie filmy zostaną wyemitowane i kiedy?

Film "Pretty Woman" miał się zakończyć tragicznie? Julia Roberts wyznała prawdę

"Pretty Woman" to kultowa komedia romantyczna z udziałem Julii Roberts i Richarda Gere'a. Produkcja miała premierę ponad 30 lat temu, ale mimo to wciąż zachwyca kolejnych widzów. Jest to historia Vivian, której życie zmieniło się, gdy poznała Edwarda. Okazuje się, że film miał się zakończyć w zupełnie inny sposób. I wcale nie planowano happy endu.

Julia Roberts wyznała, że przede wszystkim film miał nosić inny tytuł. Zastanawiano się, czy nie nazwać produkcji "3000" - bo właśnie tyle zarabiała dziennie Vivian. Pierwotnie zakładano też, że Edward i Vivian nie będą razem. Mężczyzna miał ją wyrzucić z samochodu i zostawić ją na ulicy. Wprowadzone zmiany, które sprawiły, że film wyszedł w takiej formie, jaką znamy, zawdzięczamy Disneyowi. To właśnie Disney wykupił prawa do filmu, a w roli reżysera obsadzony został Garry Marshall.

Poniżej przypominamy zwiastun filmu "Pretty Woman".

"Pretty Woman": gdzie obejrzeć film online?

Film "Pretty Woman" nie jest obecnie dostępny na popularnych platformach streamingowych, jednak można wykupić dostęp do obejrzenia "Pretty Woman" na platformie vod.pl.

Zobacz także:  Klątwa ciąży nad filmem? Gdy wchodzi do kin, wprowadzany jest lockdown

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Elle.pl