Zamknij

Whitney Houston: Wiemy, kto zagra męża artystki w filmie "I Wanna Dance With Somebody"

21.09.2021 15:42
Whitney Houston
fot. John Barrett/PHOTOlink/Everett Collection/East News

Obsada filmu "I Wanna Dance With Somebody" się powiększa. Właśnie wybrano odtwórcę roli męża Whitney Houston, Bobby'ego Browna.

"I Wanna Dance With Somebody" to nadchodzący film biograficzny poświęcony życiu i twórczości Whitney Houston - wokalistce o niespotykanym talencie, której przedwczesna śmierć wstrząsnęła milionami fanów na całym świecie. W obsadzie już wcześniej znalazły się Naomi Ackie i Moses Ingram. Teraz dołączył do nic Ashton Sanders.

"I Wanna Dance With Somebody": Ashton Sanders jako Bobby Brown w filmie o Whitney Houston

Ashton Sanders to 25-letni amerykański aktor, znany przede wszystkim z roli Chirona w oscarowym filmie "Moonlight". W filmie o Whitney Houston wcieli się w męża artystki, Bobby'ego Browna, który był z nią związany w latach 1992-2006. Relacja pary była bardzo burzliwa. Mężczyznę wielokrotnie oskarżano o stosowanie przemocy wobec wokalistki. Ich związek zakończył się rozwodem z inicjatywy Whitney.

Wspomniana już wcześniej Noami Ackie zagra główną bohaterkę filmu, zaś Moses Ingram wcieli się w jej bliską przyjaciółkę Robyn Crawford. Za reżyserię filmu odpowiada Kasi Lemmons ("Harriet"). Scenariusz napisał nominowany do Oscara Anthony McCarten ("Bohemian Rhapsody"). McCarten jest też jednym z producentów.

"I Wanna Dance With Somebody" - Kiedy premiera filmu?

Film o Whitney Houston zapowiadany jest od miesięcy, jednak wciąż nie padł jeszcze pierwszy klaps na planie. Dlatego też na premierę "I Wanna Dance With Somebody" przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Wytwórnia Sony Pictures zaplanowała ją na 23 grudnia 2022 roku.

RadioZET.pl/Deadline