Zamknij

"Eternals": nowi superbohaterowie Marvela prezentują swoje moce w kolejnej zapowiedzi filmu [WIDEO]

06.10.2021 14:12
Eternals - Angelina Jolie - kadr z filmu Marvela
fot. Marvel Studios/Disney/Ferrari Press/East News

Marvel Studios podzieliło się kolejnym teaserem nadchodzącego filmu "Eternals". We fragmentach widzimy moce, którymi posługują się przedwieczni herosi MCU.

"Eternals" to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Marvel Studios. W filmie Chloé Zhao poznamy drużynę zupełnie nowych postaci, które pamiętają zaranie ludzkości. Jakimi mocami dysponują członkowie Eternals?

Filmy Marvela: moce Eternals w nowej zapowiedzi produkcji

W "Eternals" spotkamy rasę istot o niemal boskich właściwościach, które zamieszkują w ukryciu Ziemię od tysięcy lat. Nadchodzące zagrożenie sprawi, że ujawnią się światu i zainterweniują w jego obronie.

W sieci pojawiła się nowa zapowiedź "Eternlas", w której możemy przyjrzeć się mocom tytułowych herosów.

Spot jest przeplatany fragmentami widzianymi w zwiastunach oraz nowymi scenami z filmu Marvela. Możemy podziwiać między innymi spektakularną walkę z Deviantami. Na pierwszy plan wysuwa się postać Theny, grana przez Angelinę Jolie, która używa swojej kosmicznej broni w walce z przeciwnikami. Pojawia się również Phastos (Brian Tyree Henry), udowadniający, że jego moce budowania różnego rodzaju urządzeń, przydają się również w walce. Natomiast Sersi (Gemma Chan) potrafiąca manipulować materią, wykorzystuje zdolności do defensywy. Nie brakuje też Kingo (Kumail Nanjiani) - gwiazdora Bollywood, który nie do końca pogodził się z zostawieniem życia w błysku reflektorów i powrotu do swoich dawnych pobratymców.

"Eternals": kiedy premiera filmu Marvela?

Zapowiedź nie pojawiła się bez powodu. Produkcja trafi do kin za równo miesiąc. Reżyserką "Eternals" jest nagrodzona Oscarem Chloé Zhao, dla której współpraca z Marvel Studios będzie pierwszą okazją do spróbowania swoich sił w kinie mainstreamowym. W rolach głównych wystąpili Angelina Jolie, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Richard Madden, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Lia McHugh, Don Lee, Barry Keoghan oraz Kit Harington. "Eternals" zadebiutuje już 5 listopada 2021 roku.

RadioZET.pl/Twitter/Marvel Studios