Zamknij

"Eternals": Harry Styles oficjalnie jako superbohater Marvela [ZDJĘCIE]

19.11.2021 13:43
Harry Styles
fot. AFP/EAST NEWS

Harry Styles już oficjalnie dołączył do gwiazd filmów Marvela. Jego postać z "Eternals" otrzymała własny plakat, przedstawiający filmowego Erosa - brata Thanosa, znanego również jako Starfox. 

O tym, że Harry Styles wystąpił w filmie "Eternals", wiadomo od premiery filmu Chloé Zhao. Dwa tygodnie po debiucie kinowym produkcji Marvela, oficjalnie potwierdzono, że wokalista i aktor wystąpił jako Starfox, znany również pod imieniem Eros. Z tej okazji doczekał się własnego plakatu.

"Eternals" jak Harry Styles prezentuje się jako superbohater Marvela?

Film "Eternals" wprowadza zupełnie nową drużynę superbohaterów. Tytułowa pradawna grupa służy potężnym kosmitom znanym jako Celestials. Broni Ziemi przed potworami o imieniu Deviants, chociaż wraz z rozwojem wydarzeń, na jaw wychodzą zmieniające całą sytuację fakty na temat Eternals.

W jednej ze scen po napisach pojawił się heros znany z komiksów Marvela o imieniu Eros, posługujący się również pseudonimem Starfox. W bohatera wcielił się Harry Styles. Dwa tygodnie po premierze filmu przedstawiciele Marvel Studios postanowili zaprezentować oficjalną grafikę, ukazującą filmowego Erosa.

Na razie nie wiadomo, czy filmowy Starfox, podobnie jak swój komiksowy odpowiednik, będzie posiadał zdolność manipulowania emocjami osób obecnych w jego otoczeniu. Film "Eternals" potwierdził jednak, że tak samo jak w komiksach, Eros jest bratem Thanosa - Szalonego Tytana, który był głównym przeciwnikiem w filmach "Avengers: Infinity War" i "Avengers: Endgame".

W tej samej scenie po napisach zadebiutowała też inna postać znana z komiksów - Pip the Troll - kosmiczny pijaczyna, będący w MCU druhem Eternala z Tytana. Animowanemu bohaterowi głosu użyczył znany aktor komediowy Patton Oswalt. Na razie nie wiadomo, kiedy ponownie zobaczymy Stylesa i Oswalta w rolach Starfoxa i Pipa. Niewykluczone, że przyjdzie nam poczekać do drugiej części "Eternals", chociaż istnieje również duża szansa, że obaj bohaterowie powrócą we wcześniejszych filmach Marvela.

"Eternals": obsada filmu Marvela

W nowej produkcji MCU wystąpiła naprawdę gwiazdorska obsada: Gemma Chan (Sersi), Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Lauren Ridloff (Makkari), Brian Tyree Henry (Phastos), Salma Hayek (Ajak), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh), Angelina Jolie (Thena), Barry Keoghan (Druig) oraz Kit Harington (Dane Whitman/Black Knight). "Eternals" trafili do kin na całym świecie 5 listopada 2021 roku.

RadioZET.pl/Marvel Studios/Twitter

Najlepsze seriale superbohaterskie. 11 tytułów, które koniecznie powinniście obejrzeć