Zamknij

Gwiazdor "Parasite" dołączył do kinowego uniwersum Marvela. Kogo zagra?

06.09.2021 17:11
Parasite  - Seo-joon Park- kadr z filmu
fot. CJ Entertainment/materiały prasowe

Według najnowszych informacji, Seo-joon Park z oscarowego filmu "Parasite", wystąpi w jednym z nadchodzących filmów Marvel Studios. W kogo może się wcielić południowokoreański aktor?

Aktor, który wcielił się w Min-hyuka w nagrodzonym wieloma Oscarami filmie "Parasite" zagra jedną z ról w filmie "Marvels" - produkcji Marvel Studios, będącej kontynuacją "Kapitan Marvel". W kogo się wcieli?

"Marvels": Seo-joon Park z "Parasite" dołączył do MCU

"Parasite" w reżyserii Joon-ho Bonga to jedna z lepszych produkcji 2019 roku, o czym świadczą nie tylko pozytywne recenzje z całego świata, ale również liczba wygranych przez tytuł Oscarów. Już niedługo jeden z aktorów z południowokoreańskiej produkcji dołączy do filmowego uniwersum Marvela.

Jak podaje Collider, Seo-joon Park dołączył do obsady jednego z filmów MCU. Z kolei według IMDb, aktor wystąpi w produkcji, w którą zaangażowana jest Brie Larson - aktorka wcielająca się w Kapitan Marvel. Najprawdopodobniej chodzi więc o "Marvels" - sequel historii kosmicznej superbohaterki. Agencja aktorska, do której należy Park nie ujawniła tytułu MCU, w którym został obsadzony, ani miejsca jego kręcenia, chociaż niektóre doniesienia o jego udziale w sequelu "Kapitan Marvel" pojawiły się już w czerwcu 2021 roku.

"Parasite" to nie jedyny tytuł, z którego kojarzony jest Park. Aktor zagrał między innymi w takich filmach jak komedia "Midnight Runners" czy horror "The Divine Fury" oraz serialach telewizyjnych dostępnych na Netflix - "Ona była piękna" i "Itaewon Class". Ponadto zobaczymy go w głównej roli w nadchodzących produkcjach "Concrete Utopia" oraz "Dream".

W kogo może wcielić się Park w "Marvels"? Czy zagra kolejnego po Shang-Chi superbohatera azjatyckiego pochodzenia? Nie ma zbyt wielu południowokoreańskich postaci z komiksów Marvela. Niewykluczone, że 32-letni aktor wcieli się w kogoś związanego z Amadeusem Cho - młodszą wersją Hulka. W sequelu "Kapitan Marvel" pojawi się Ms. Marvel, która w komiksach należała do drużyny Champions wraz z Amadeusem. W filmie mógłby pojawić się wątek wprowadzający następcę Bruce'a Bannera, który rozwinąłby się w kolejnych produkcjach Marvela.

"Marvels" - kiedy premiera?

Za nowe przygody Carol Danvers odpowie Nia DaCosta. Scenariusz do "Marvels" napisała Megan McDonnell. Produkcja trafi do kin 11 listopada 2022 roku. Oprócz Brie Larson i prawdopodobnie Seo-joon Parka w filmie wystąpią również Teyonah Parris, Iman Vellani oraz Samuel L. Jackson.

RadioZET.pl/Collider/IMDb