Zamknij

Filmy i seriale na Netflix, które trzeba obecnie zobaczyć. Te tytuły są najpopularniejsze [TOP 10]

20.09.2021 13:37
Sex Education
fot. Sam Taylor/Netflix

Netflix podaje listę filmów i seriali, które cieszą się popularnością wśród użytkowników. Obecnie najchętniej oglądanymi produkcjami są seriale oryginalne platformy. Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Co obejrzeć na Netflixie? Pomóc w wyborze może ranking prowadzony przez platformę. Polacy oglądają przede wszystkim nowe odcinki brytyjskiego serialu "Sex Education", ale też kultowy już "Dom z papieru" czy ostatni sezon "Lucyfera". Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce? 

Zobacz także:  Emmy 2021 rozdane: Historyczne zwycięstwo platform streamingowych. Netflix zdeklasował konkurencję

Netflix: co oglądać na platformie? [TOP 10 produkcji]

Netflix udostępnia użytkownikom ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie w danym kraju. Z założenia ta funkcja ma pomóc niezdecydowanym użytkownikom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników.

Największą popularnością cieszą się nowe odcinki serialu "Sex Education". Brytyjska produkcja jest propozycją nie tylko dla nastolatków. W nowym sezonie pojawia się dyrektorka, która zamierza wprowadzić nowe reguły i tym samym zapanować nad buntowniczymi uczniami. Natomiast Otis wdaje się w sekretną relację z najpopularniejszą dziewczyną w szkole.

Na drugim miejscu znalazł się finałowy sezon "Lucyfera", w którym wyjaśni się wiele wątków. Czy główny bohater pogodzi się ze swoim przeznaczeniem? Natomiast podium zamyka pierwsza część ostatniego sezonu "Domu z papieru". Hiszpańska produkcja cieszy się niesłabnącą popularnością. 

W obecnym zestawieniu znalazło się też kilka nowości, między ceniony przez krytyków film "Bohemian Rhapsody", ale też rumuński dramat "Nawet góry poruszę" czy dokument od kierowcy F1, czyli "Schumacher".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Sex Education"
  2. "Lucyfer"
  3. "Dom z papieru"
  4. "Północny bastion"
  5. "Schumacher"
  6. "Nawet góry poruszę"
  7. "Kate"
  8. "Bohemian Rhapsody"
  9. "Squid Game"
  10. "Psi patrol"

Zobacz także:  Netflix: „TY“, sezon 3 – Joe i Love powracają w nowym zwiastunie hitu giganta VOD [WIDEO]

RadioZET.pl/