Zamknij

Finał trzeciego sezonu „Projektu Lady”. Kim jest zwyciężczyni?

Redakcja
07.08.2018 13:59
Finał trzeciego sezonu „Projektu Lady”. Kim jest zwyciężczyni?
fot. EAST NEWS/Justyna ROJEK

„Projekt Lady” to popularny program TVN, w którym uczestniczki pod okiem ekspertów starają zmienić się w prawdziwe damy. Za nami finałowa gala trzeciego sezonu produkcji. Która z dziewczyn uzyskała tytuł Pierwszej Damy tegorocznej edycji programu?

Za nami finał trzeciego sezonu popularnego programu TVN prowadzonego przez Małgorzatę Rozenek. Format oparty jest na brytyjskim „Ladette to Lady”. Uczestniczki trafiają do pałacu, gdzie pod okiem ekspertów uczą się dobrych manier, zmieniają swoje przyzwyczajenia i przeistaczają w prawdziwe damy. Widzowie z zaciekawieniem obserwują metamorfozy często bardzo krnąbrnych dziewcząt i typują swoje faworytki. W finale zaprezentowały się trzy pozostałe w programie uczestniczki: Agnieszka Koszelak, Sandra Rogaczewska oraz Magdalena Lubacz.

Finalistki trzeciego sezonu "Projekt Lady"
fot. Instagram:@projekt.lady.tvn

Kto wygrał w trzecim sezonie „Projektu Lady”?

Nim trójka finalistek pojawiła się na uroczystej gali, spotkały się ze swoimi mentorkami na śniadaniu i otrzymały albumy ze zdjęciami dokumentującymi zmiany, jakim uległy. Puste strony reprezentowały przyszłość, którą zbudują samodzielnie po opuszczeniu pałacu.

Następnie Agnieszka, Sandra i Magdalena wzięły udział w kursie tańca, który poprowadził sam Augustin Egurrola. Gala bowiem miała rozpocząć się od pokazu walca wiedeńskiego w ich wykonaniu. Uczestniczki wystąpiły w pięknych sukniach przygotowanych przez znanych projektantów: Roberta Czerwika, Lidię Kalitę oraz duet Paprocki&Brzozowski.

Jak powiedziała trenerka rozwoju osobistego Tatiana Mindewicz-Puacz, pełniąca w programie funkcję mentorki, wybór nie był łatwy.

– To była trudna decyzja, ale myślę, że w jej przypadku zmiana była największa i odbyła się na wielu poziomach – podsumowała decyzję jury.

Zwyciężczynią została 24-letnia Magdalena Lubacz z Mielca. Dziewczyna od początku szokowała sztuczną opalenizną i doczepionymi blond włosami. Sama zaznaczała w swoich wypowiedziach, że uwielbia wszystko, co sztuczne. Nie dziwi więc opinia jury, ponieważ po przemianie ciężko uwierzyć, że zmiany mogły zajść aż tak daleko. Miejmy nadzieję, że Magdalena wykorzysta daną jej szansę. Poza tytułem Pierwszej Damy 3. edycji programu zdobyła również stypendium w szkole językowej w Oksfordzie. Sama zwyciężczyni nie kryła wzruszenia i podziękowała koleżankom, ekipie oraz swojej rodzinie za pomocą mediów społecznościowych.

„Projekt Lady” to niejedyny program o metamorfozach. Po wakacjach planowana jest emisja autorskiego programu Małgorzaty Rozenek.

RadioZET.pl/MF