Zamknij

Fit Lovers u Kuby Wojewódzkiego skrytykowali montaż w programie „Ameryka Express”

Redakcja
27.02.2019 14:03
Fit  Lovers gościli w programie Kuby Wojewódzkiego
fot. Instagram.com/ Fit Lovers

Lubiany przez widzów duet Fit Lovers gościł w programie Kuby Wojewódzkiego. Para odniosła się do agresywnego zachowania Mateusza w „Ameryce Express”. Zobaczcie, co powiedzieli.

Fit Lovers w programie Kuby Wojewódzkiego

W ostatniej edycji  „Ameryka Express” gościł duet Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz. Fit-para dość szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów, jednak w programie ich idealny wizerunek, który kreują na instagramie i filmikach YouTube, nieco zniszczyło zachowanie Mateusza. YouTuber miał chamsko odnosić się do swojej narzeczonej w trakcie jednego z odcinków i komentować jej strój.

Ten moment został chyba najbardziej zapamiętany przez widzów podczas ich wizyty w „Ameryka Express”. Fit Loversi, których obserwuje już ponad milion followersów, pojawili się w programie Kuby Wojewódzkiego, w którym skomentowali feralny moment w „Ameryce Express”.

Czasem ktoś wyciągnie jedno słowo, jedno zdanie. Nagle wszyscy twierdzą, że to prawda. To było przemontowane – powiedziała Pamela. „To była tylko jedna scena” – podkreślił Mateusz.

RadioZET.pl/ SW