Zamknij

Córka Seana Penna u boku ojca w jego nowym filmie "Flag Day". Zobacz zwiastun

29.07.2021 16:12
Flag Day Sean Penn Dylan Penn
fot. David Fisher/Shutterstock/Rex Features/Shutterstock

Sean Penn do swojego nowego filmu pt. "Flag Day" zaangażował własną córkę, Dylan Penn, by wcieliła się... w jego córkę. Zobacz zwiastun produkcji, która zadebiutowała podczas 74. Festiwalu Filmowego w Cannes.

Miłość do córki była jedyną uczciwą rzeczą w jego życiu - czytamy w opisie filmu "Flag Day" w reżyserii Seana Penna. Gwiazdor i reżyser w jednej osobie zrealizował film oparty na prawdziwej historii najsłynniejszego fałszerza w USA, w rolach Johna i Jennifer Vogel obsadzając siebie i swoją autentyczną córkę.

Zobacz także

"Flag Day": Sean Penn i jego córka w nowym filmie gwiazdora [ZWIASTUN]

Dla Jennifer Vogel jej ojciec John był najważniejszy na świecie. Jako dziecko zachwycała się jego energią i traktowaniem życia jak wielkiej przygody. Był mężczyzną, który nauczył ją co to miłość i szczęście. Był też najbardziej znanym fałszerzem w historii Stanów Zjednoczonych. "Flag Day" to oparty na prawdziwej historii film Seana Penna, w którym w główne role wcielili się on sam i jego córka Dylan. W tym intymnym rodzinnym portrecie o więzi ojca i córki wystąpił także syn reżysera, Jack Penn (w roli jego syna). Prezentujemy zwiastun produkcji:

"Flag Day" - Kiedy premiera filmu Seana Penna?

Najnowszy film Seana Penna wziął udział w Konkursie Głównym 74. Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie został pokazany 10 lipca 2021 roku. Scenariusz "Flag Day" napisali wspólnie Jez i John-Henry Butterworth. Za zdjęcia odpowiada Danny Moder. Poza rodziną Pennów w produkcji występują Josh Brolin, Norbert Leo Butz, Eddie Marsan, Dale Dickey, Bailey Noble, Katheryn Winnick i Jadyn Rylee. Prawa do amerykańskiej dystrybucji filmu zakupiło MGM. Premiera filmu została zapowiedziana w USA na 20 sierpnia 2021 roku. Polska data premiery nie jest jeszcze znana.

RadioZET.pl/MGM