Zamknij

Florence Pugh zagra Madonnę w filmie biograficznym o jej życiu? Tego chciałaby sama artystka

11.01.2021 14:04
Madonna
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Madonna stworzy film biograficzny o swoim życiu. Czy Florence Pugh zagra w nim główną rolę? Wygląda, że tego chciałaby sama artystka.

Madonna ogłosiła we wrześniu, że rozpoczyna prace nad filmem biograficznym, poświęconym własnemu życiu. W pracy nad scenariuszem pomaga jej Diablo Cody, nagrodzona Oscarem scenarzystka filmu „Juno” z Ellen Page/Elliotem Pagem w roli głównej.

Kto wcieli się w Madonnę w filmie biograficznym?

Teraz brytyjski magazyn The Mirror zdradził kto miałby wcielić się w główną postać filmu biograficznego. Wedle autorów artykułu Madonna bardzo poważnie rozważa obsadzenie nominowanej do Oscara Florence Pugh, gwiazdy „Małych kobietek” i „Midsommar”.

Jak czytamy w sobotnim artykule The Mirror, anominowane źródła „związane z produkcją” podkreślają, że:

„realistycznie rzecz biorąc jest na świecie tylko kilka osób, które mogłyby dobrze zagrać tę rolę. (…) Szefowie, którzy pomagają stworzyć ten film, silnie popierają kandydaturę Florence do roli Madonny. Nikt nie wątpi, że byłaby świetna”.

Autorzy magazynu podkreślają też, że fani oraz przedstawiciele prasy silnie naciskają zaś za kandydaturą Julii Garner, znanej z „Ozark” i niedawnej „Asysentki”, głównie za sprawą niezwykłego podobieństwa między obiema paniami.

Informatorzy podkreślają, że ostateczna decyzja będzie oczywiście należeć do samej Madonny, która jest nie tylko współautorką scenariusza, ale także stanie za kamerą produkcji. Warto przypomnieć, że będzie to już trzeci film, który wyreżyseruje słynna gwiazda muzyki. Po filmach „Mądrość i seks” oraz „W.E. Królewski romans”, Madonna skupi się na własnych doświadczeniach, opowiadając o swoim życiu i sile muzyki, która pomogła jej w trudnych chwilach.

„Muzyka pozwalała mi dążyć do przodu, a sztuka utrzymała mnie przy życiu” – wyznała artystka kilka miesięcy temu.

„To zasadnicze, abym podzieliła się historią mojego życia, która przypominała jazdę na rollercoasterze, używając swojego własnego głosu i przedstawiając własną wizję” – dodała.

Film biograficzny o Madonnie – kiedy premiera?

Chwilowo nie wiadomo, kiedy miałaby rozpocząć się produkcja filmu, a co dopiero kiedy miałaby zadebiutować na ekranach kin. W chwili obecnej wiadomo jedynie, że film może być zatytułowany „Live to Tell”.

Czytaj także: „Milczenie owiec” doczekało się serialowego sequela. Zobacz nowy zwiastun „Clarice”.

RadioZet.pl/The Mirror/The Daily Mail